Основні елементи систем відеоспостереження

Сентябрь 29, 2021

В даний час система відеоспостереження пропонує необмежені можливості для передачі відео в центри спостереження і комп'ютерної обробки відеосигналу. Крім можливості перегляду зображень з місць без додаткового освітлення, найбільш важливим для сучасних систем відеоспостереження є впровадження відеодетекція, тобто автоматичного виявлення руху в контрольованій зоні. 

Основними елементами систем відеоспостереження є:

промислові камери

об'єктиви

відеореєстратори

системи моніторингу

Джерела живлення

Кабелі та інші аксесуари для систем відеоспостереження

Відеоспостереження здійснюється за допомогою цифрових IP-камер, підключених до мереж передачі даних. Це сучасна технологія, яка розвивається дуже динамічно. Відеоспостереження дозволяє підвищити безпеку того чи іншого об'єкта, знизити трудовитрати і підвищити ефективність роботи в багатьох сферах життя.

промислові камери

Камера відеоспостереження є основним елементом системи відеоспостереження. Камери використовуються для контролю і забезпечення безпеки майна і об'єктів, що вимагають особливого захисту. До них відносяться банки, магазини, автозаправні станції та торгові центри. Базова модель камери відеоспостереження складається з датчика, об'єктива і набору електричних пристроїв. Перший елемент відповідає за перетворення зображення об'єкта в електричний сигнал, а інші виконують його відповідну обробку. Зображення гарної якості з камери відеоспостереження є результатом точного і ретельного виготовлення матриці і правильного вибору об'єктива. Сама автоматика камери здатна коригувати зображення тільки до певного моменту - таким чином, вона виконує допоміжну функцію.

Існують різні типи камер:

Компактні камери,

Купольні камери,

Пластинчасті камери,

Камери з інфрачервоним підсвічуванням,

Швидкісні купольні камери,

IP- і мегапіксельні камери.

об'єктиви

Об'єктив є важливою частиною камери відеоспостереження. Він відповідає за створення і передачу зображення.

Найбільш важливі параметри об'єктивів: фокусна відстань (відстань від оптичного центра об'єкта до формування зображення об'єкта), діафрагма, діафрагма об'єктива (так звана світлосила об'єктива), глибина різкості, передавальне число об'єктива, дозвіл, різкість, коефіцієнт контрастності.

Рассказать о статье