Особливості застосування керамічної плитки

Июль 30, 2021

Керамограніт і керамічна плитка широко застосовуються в приватних і комерційних інтер'єрах. Дані види облицювання розрізняються по міцності, водопоглинанню, зносостійкості і багатьом іншим характеристикам.  Керамічна плитка, як і керамограніт від https://alfa-deluxe.com/ може використовуватися на кухні, в передпокої, в санвузлі. Щоб визначити, який матеріал більше підходить для облицювання того чи іншого приміщення, потрібно провести порівняння плитки і керамограніта.

Особливості застосування керамічної плитки

Якщо вибирати матеріал для оформлення підлоги і стін приміщення тільки за зовнішнім виглядом, то досить важко вирішити, яка обробка - керамограніт або керамічна плитка - краще? Тому необхідно ознайомитися з експлуатаційними параметрами облицювання. Широкоформатний Керамограніт Ви можете замовити за самою вигідною ціною.

Як вибрати керамічну плитку

При виготовленні керамічної плитки використовується суміш з білої глини, піску і мінеральних добавок. Маса формується, пресується, покривається глазур'ю і обпалюється в два етапи. Отримана таким способом плитка називається «бикоттура», вона не має підвищену міцність і підходить тільки для облицювання стін. До Вашої уваги керамограніт Львів за самою вигідною та доступною ціною.

Як вибрати керамічну плитку для ванної

Для укладання на підлогу призначена кахельна плитка, виготовлена з такого ж сировини, але обпалюється в один етап при більш високій температурі. Таке облицювання називається «монокоттура», вона володіє високою щільністю і стійкістю до стирання. Завдяки термічній обробці, шар емалі на плитці-монокоттура набуває зносостійкість. Це дає можливість використовувати матеріал для облицювання приміщень з високою прохідністю.

Відмінності керамограніта від керамічної плитки

Плитка-монокоттура, отримана шляхом одинарного випалу, має високу міцність. Однак існує матеріал, який перевершує її за даними показниками. Йдеться про керамічному граніті - облицюванні нового покоління. Щоб вирішити, що краще для підлоги - керамограніт або плитка, потрібно провести порівняльний аналіз.

Відмінні риси керамограніта:

Чудова зносостійкість, стійкість до стирання

Несхильність механічній дії, сколів, тріщин

Пігментує відтінок розподіляється по всій товщині плити

Низька пористість, практично відсутня водопоглинання

Стійкість до низьких температур, ультрафіолетових променів, термічного шоку

Висока, в порівнянні з керамічною плиткою, вартість

Труднощі в обробці

Рассказать о статье