​Ідей для оздоблення стелі

Декабрь 13, 2020

Ідей для оздоблення стелі досить багато. Можна використовувати різні матеріали, виходячи, наприклад, із загальної стилістики інтер'єру приміщення. Якщо Ви хочете добитися невловимою гармонії і затишку старовинного замку для обробки стелі можна використовувати натуральне дерево. На основі дерев'яних кесонних стель можна створити цілу концепцію!

На сайте представлена информация о потолке Армстронг, зная все преимущества вы сможете уверенно заказать.

Кесони - це поглиблення на стелі, що має різну геометричну форму. Кесонна обшивка стелі поєднує в собі декоративні балки, осередки і розетки, багато з яких можуть бути прикрашені орнаментом. Додатковий шарм і вишуканість такій стелі надає рельєфність і контрастність. Варто відзначити, що кесонні стелі з'явилися досить давно, але по закінченні великої кількості часу вони не втратили свою актуальність, а навпаки, стали більш популярними.

Цей елемент інтер'єру вельми доречний у вітальні, кабінеті, бібліотеці. Як відомо «зустрічають по одягу». Цей матеріал часто застосовують в сучасних офісах, адже після обробки його інтер'єр набуває величний вигляд, і шанси подальшої співпраці з вашими діловими партнерами збільшуються в рази. Для створення неповторного інтер'єру кесонна стеля можна поєднувати з дерев'яними стіновими панелями - буазері. Вони не тільки виглядають естетично, але і є екологічно чистим матеріалом, який сміливо можна використовувати при обробці дитячої кімнати, спальні, бібліотеки або власного кабінету. Буазері створять в приміщенні екологічно чисту атмосферу. Але, незважаючи на гадану ідеальність такого матеріалу, в ньому є ряд недоліків. До них можна віднести гігроскопічність дерева.

Тобто варто відзначити, що дерево не повинно контактувати з вологою, і не переносить занадто високих температур. А значить, такий матеріал буде зовсім непридатний на кухні або у ванній кімнаті. Крім того, найкраще кесонна стеля найкраще виглядає на відстані. Висота приміщення повинна бути не менше 3-х метрів. Ну а якщо Ви все ж вирішили виконати обробку стелі в невеликому приміщенні, необхідно позбутися від ефекту «падаючого стелі». Для цього варто вибирати максимально тонкі панелі, відтінок яких повинен бути дуже світлим, майже вибіленим. Ну а якщо Ви все ж вирішили виконати обробку стелі в невеликому приміщенні, необхідно позбутися від ефекту «падаючого стелі». Для цього варто вибирати максимально тонкі панелі, відтінок яких повинен бути дуже світлим, майже вибіленим. Ну а якщо Ви все ж вирішили виконати обробку стелі в невеликому приміщенні, необхідно позбутися від ефекту «падаючого стелі». Для цього варто вибирати максимально тонкі панелі, відтінок яких повинен бути дуже світлим, майже вибіленим.

Рассказать о статье