Автомобільний кондиціонер є базовим обладнанням

Январь 30, 2022

Автомобільний кондиціонер є базовим обладнанням майже кожного автомобіля. Адже багато людей не знають про переваги використання кондиціонера навіть у холодні дні.

Кондиціонер в автомобілі використовується не тільки для охолодження в спекотні дні, але і для обігріву, очищення та сушіння салону нашого автомобіля. Ви можете замовити послугу ремонт автокондиціонерів Гермес за доступною та не дорогою ціною.

ЯК ПРАЦЮЄ КОНДИЦІОНЕР АВТОМОБІЛЯ

Система кондиціонування повітря у вашому автомобілі дуже схожа на домашній холодильник. Циклічні зміни стану холодоагенту з рідкого в летке викликають значне зниження температури газу, завдяки чому він охолоджує повітря через так званий теплообмінник (випарник). Повітря, що проходить через випарник, охолоджується і подається до кабіни за допомогою подачі повітря.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ КОНДИЦІОНЕРА

Доглянута та обслуговувана система кондиціонування повітря фільтрує забруднюючі речовини всередині автомобіля, знижує вологість повітря і, таким чином, значно підвищує комфорт водіння та підвищує концентрацію уваги за кермом. Оптимальна температура під час подорожі впливає на концентрацію. Про це свідчать глибокі дослідження відомого автомобільного клубу Німеччини під назвою ADAC. Оптимальна температура у автомобілі 19-22°С. Автоматичний багатосекційний кондиціонер повинен автоматично вибирати параметри для забезпечення комфорту під час руху. В цьому випадку робота кондиціонера обмежується установкою необхідної температури повітря.

Кондиціонер із ручним керуванням вимагає ручного керування. Швидке охолодження салону автомобіля може спричинити застуду у пасажирів, підвищити апетит до палива або навіть пошкодити деякі види шкіряної оббивки.

ПРИНЕБРЕЖЕННЯ СИСТЕМОЮ КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ МОЖЕ НЕГАТИВНО СКАЗАТИСЯ НА КОМФОРТІ І БЕЗПЕКИ ВОЖДЕННЯ:

забруднює повітря, яким ми дихаємо під час водіння

Підвищення апетиту до палива

Неприємний запах, спричинений грибками та бактеріями

Неефективне повітряне охолодження

Чутно шум при включенні кондиціонера

викликає вологість, яка сприяє випаровуванню скла

Рассказать о статье