Робимо камінопіч

Июнь 20, 2019

Камінопіч зовні виглядає як камін, але всередині має численні димооборотние канали, на зразок пічних. Відомий здавна опалювальний прилад, по суті представляє собою вдалий гібрид каміна і печі. Найправильніша піч в плані дизайну і опалення. Обов'язкова умова - робота в двох режимах (режим печі і режим відкритого каміна).

По выгодной цене Газобетон купить вы можете на сайте нашей компании.

Камінопечі популярні в усьому світі. Вони поєднують в собі функції опалювального пристрою і вогнища з відкритим полум'ям. Служать чудовою прикрасою інтер'єру, завдяки своєму сучасному дизайну.

Конструкція камінопечей включає в себе цегляний корпус, який встановлюється на окремому фундаменті і підключається до димоходу. Дверцята виготовляються зазвичай з жароміцного скла. Зсередини топкова камера захищена жароміцними шамотною цеглою. Зовнішня поверхня прикрашається керамічними цеглою, кахлями або частково природним або штучним каменем. Так талькохлорітний камінь, який використовується для декорування, що не розжарюється, а випускає при нагріванні лише приємне тепло.

Що таке камінопіч?

Унікальний спосіб конструкції. Основна відмінність від звичайних печей- здатність зберегти велику кількість тепла. Тепло накопичується в масиві шамотного ядра, а потім повільно випромінюється в ваш будинок протягом 18-24 годин.

Свіжа буханець, хрустка піца, соковитий шматок підсмаженого на грилі м'яса - все страви, приготовані в такій печі, будуть особливо апетитні і незвичайні завдяки тонкому аромату серпанок.

Екологія камінопечі

Ви отримуєте ряд переваг. Якщо Ви спалюєте деревину досить швидко, отримаєте чисте паливо. Якщо ви спробуєте спалювати його занадто повільно, вогонь буде змінюватися від пилающого до тліючого згоряння. Процес горіння буде неповним і виробляє смоли. Забруднення атмосфери різко зростає.

Найважливіше гідність камінопечей - їх економічність. Конструкція цих приладів удосконалювалася протягом тривалого часу. Максимальна тепловіддача камінопечі - 5 кВт, а звичайної цегляної печі - в середньому близько 2 кВт, максимум 4 кВт.

Така тепловіддача виходить за рахунок шамотної топки. Теплопровідність і теплоємність шамотної цегли дуже високі, тому повітря в приміщенні, де стоїть така камінопіч, швидко прогрівається і довго не остигає. Конвективні теплові потоки забезпечують високий ККД такого приладу - до 87-93%.

Камінопіч прогріє будинок суворої російської взимку, і в умовах міжсезоння невелика камінопечь може стати хорошим рішенням для дачі. Тепла вистачить для опалення кількох кімнат, при мінусовій температурі «за бортом». При цьому на всю ніч буде цілком достатньо однієї оберемки дров.

Завдяки своїм устроєм вони значно краще опалюють приміщення, ніж класичні каміни і печі. Здатні акумулювати тепло і добре прогрівати повітря в кімнаті.

Камінопіч як очищувач будинку від гниття

Якщо ви плануєте енергоефективний будинок. Попит на середню теплову енергію вашого будинку буде досить низьким. Велику частину часу, він може споживати тільки 1-2 кВт тепла. Для найбільш поширених дерев'яних будинків нижче "критичної швидкості", або в момент, коли вони починають піддаватися старінню (гниття). Іншими словами, дерево вимагає спосіб зберігати тепло, так, щоб ваша піч могла працювати в діапазоні «очищення» весь час.

Камінопечі відмінно заповнять цей законопроект. Якщо Вам потрібно навіть дуже невелика кількість тепла, таке, як між сезонами, коли ви просто хочете прибрати холод, ви просто можете спалювати менше палива. Великі поверхні можна підтримувати не дуже гарячим на дотик.

Переваги променистого опалення Камінопечі. Лучисте опалення відрізняється в деяких фундаментальних аспектах від звичайних конвекції і примусового повітряного опалення. Розуміння цих відмінностей має важливе значення, якщо ви плануєте включити камінопіч в дизайн вашого будинку.

Рассказать о статье