Меблі для вітальні

Июнь 19, 2019

Серед всіх кімнат квартири вітальня залишається приміщенням з найширшим призначенням. Сімейні вечори біля телевізора - домашній кінотеатр, прийшли гості - їдальня, гостей багато і вони залишилися на ніч - спальня, а вже діти перетворять в дитячу будь-яку кімнату в будинку. Можна перерахувати ще безліч призначень, з якими справляється вітальня. Звідси і широкий спектр меблів, що розміщується в цій кімнаті. На жаль, рідко в одному місці можна підібрати весь комплект меблів для вітальні. Приємним винятком є представлена тут білоруська меблі , прекрасно поєднує стиль, функціональність і якість виробництва.

Необходимо срочно авиабилеты купить, это вы можете сделать на нашем сайте.

М'які меблі

Що за місце перед телевізором або каміном без дивана. Цей комфортний предмет заслужено займає центральне місце в приміщенні. Саме диван задає стиль і колірну гамму інтер'єру вітальні. Звичним доповненням до дивана буде крісло. Одне або декілька, але майже завжди в його стилі, так щоб являти собою єдине ціле, навіть коли стоять в різних кутках кімнати.

Вибираючи диван потрібно врахувати зовсім небагато аспектів. Форма, функціональність, конструкція і стиль - ось чотири кити, від яких заздрості ваш комфорт.

- форма - прямий або кутовий;

- функціональність - визначає можливість трансформувати або «розкласти» диван, перетворивши його в певну кількість спальних місць;

- конструкція - диван може бути корпусним, тобто цільним або модульним, тобто що складається з окремих блоків-модулів, що дозволяють міняти комплектацію і форму дивана;

- стиль - як згадувалося вище, саме стиль дивана визначить стиль всього інтер'єру приміщення. Тому, якщо ви задумали вітальню в класичному стилі, не варто купувати туди диван в стилі хай-тек.

Стінки, шафи, вітрини, гірки, стійки під TV

Все це різноманіття ще недавно існувало тільки у вигляді корпусних меблів. І в наші дні представників цього виду більш ніж достатньо. Стінки для віталень, що займають традиційно одну зі стін кімнати і виготовлені з ЛДСП, а для дорогих інтер'єрів з масиву дерева.

Як наслідок зміненого ритму життя людини, які прийшли в наше життя нових цінностей з'явилася і нова меблі. Все більшу популярність завойовує меблі модульна, що дає, куди більший простір не тільки уяві при створенні інтер'єру, але і що більш важливо функціональними можливостями. Кожна складова (модуль) поєднуються між собою і мають ряд варіантів компоновки. Побажавши змінити щось в інтер'єрі, необов'язково повністю міняти меблі в вітальні. Досить переставити місцями модулі, пересунути предмети меблів, пограти з аксесуарами, і отримуємо інший інтер'єр.

Крім традиційно зустрічаються в вітальні предметів меблів тут може бути присутнім все, що необхідно саме для вас. Робоче місце школяра або комп'ютерний стіл, ближче до вікна можна організувати місце для творчості, наприклад малювання. Якщо у вашому будинку немає окремого місця для книг, то вітальня прекрасне місце для книжкової шафи або хоча б полиць.

Який би стиль ви не вибрали для цієї кімнати. Головне, щоб усім членам сім'ї там було комфортно і не хотілося йти.

Рассказать о статье