Вибираючи відповідний електрошокер, визначитеся, для чого він Вам потрібен.

Июль 12, 2019

У першому випадку Вам підійдуть недорогі електрошокери китайського виробництва, озброївшись якими можна спокійно прогулюватися або кататися на велосипеді вулицями, парками і пустирях, не боячись нападу розлюченої тварини.

На этом сайте вы сможете качественный купить электрошокер гепард 309 по низкой цене.

Що стосується агресорів в людській подобі, то тут в якості самооборони краще використовувати надійні моделі з більш вражаючими технічними характеристиками. Слабкі пристрої напругою до 300 000 вольт Вам не підійдуть, тому варто звернути увагу на середні (від 500 000 до 2 000 000 вольт) або найпотужніші (від 7 000 000 вольт).

Друга категорія вважається найпопулярнішою як серед жінок, так і серед чоловіків. При впливі такого електрошокера на відкриті ділянки тіла нападника Ви можете сміливо розраховувати на його тимчасову паралізації або навіть втрату свідомості від больового шоку.

Якщо Вас цікавить найпотужніший електрошокер, купуйте пристрої першої категорії. При впливі на руки або ноги агресора він викликає тимчасовий параліч, дезорієнтацію, больовий шок і оніміння кінцівок, а іскровий розряд в шию або пахову область здатний привести до тривалої втрати свідомості, виключно без летального результату.

Знаючи потужність, якої буде володіти Ваш майбутній електрошокер, як вибрати його форму?

Звичайні класичні прямокутні пристрої, відрізняються зручністю, надійністю і ергономічністю. Роботу вони виконують якісно, повністю задовольняючи потреби своїх власників.

Ще одна популярна модель - електрошокер, що маскується під мобільний телефон. Він не справляє враження грізної зброї, відрізняється простим керуванням, але має досить низькою пробивну здатність.

Одна з інновацій в світі ефективної самооборони - імітація звичайного ліхтарика. Це пристрій по праву можна вважати багатофункціональним, так як використовувати його можна як в якості грізної зброї, так і в якості освітлювального пристрою високої яскравості.

Спеціально для оригіналів розроблені зовсім унікальні моделі в формі кийків або машинок для стрижки. На жаль, їх краса і яскравість обернено пропорційні дієвості, на якій особливо позначаються незручні розміри даних пристроїв.

Чоловіки ось уже кілька років віддають перевагу шокер, які мають високі характеристики потужності розряду і зручний тримач для кисті, а представницям слабкої статі полюбилися симпатичні негабаритні моделі, які за своїми властивостями не поступаються пристроїв у великих корпусах.

Вирішивши, який електрошокер Вам потрібен, не забудьте визначитися з джерелами живлення.

Акумулятор дає більшу кількість розрядів, тому виграє в порівнянні з батарейками. Незважаючи не меншу вартість батарейок, їм потрібна постійна заміна, тоді як акумулятор потребує тільки в підзарядці.

Рассказать о статье