Популярні види венеціанської штукатурки

Июнь 19, 2019

Венеціанська штукатурка, яку в інтер'єрі одного разу побачив вимогливий людина, що звикла до розкоші, підкорює з першого погляду. Не дивно, що такий матеріал дуже популярний, адже його неповторний вигляд дозволяє, ніби перенестися в епоху Ренесансу, на вузькі венеціанські вулички, не залишаючи меж своєї квартири. Різноманітність кольорів, технік нанесення, різні склади дозволяють вибрати той тип покриття, який подобається саме вам.

На нашому сайті ви можете придбати квитки на поїзд швидко и за найкращою ціною.

Венеціанська штукатурка:

Популярні види венеціанської штукатуркиДекоративний венеціанський матеріал унікальний в своєму роді, а кожна з різновидів штукатурки має свої особливості. Найбільшим попитом користуються три види цього покриття:

- Кракелюр - оформлення в ретро стилі, коли на стінах створюється імітація тріщин і руйнувань під старовину. Щоб домогтися цього ефекту, потрібно нанести стягує лак на завершальному етапі. До речі, таке покриття ніяк не позначається на довговічності - матеріал все одно прослужить довгі роки;

- Каррарський мармур - називається так через схожість з натуральної гірською породою, яка в даний час практично не видобувається і має високу вартість на ринку. Однак венеціанська штукатурка в інтер'єрі може бути створена будь-якого відтінку - навіть відмінного від природного. Для нанесення потрібно понад 20 шарів, тільки тоді ефект буде досягнутий;

- Марсельський віск - по суті, це звичайна штукатурка з доданим до складу воском, який надає ефект світіння. Покриття виходить водонепроникним, може використовуватися в будь-якій кімнаті.

Венеціанська штукатурка, фото в інтер'єрі якої неодмінно захоплять, заслуговує пильної уваги. Вибравши вподобану фактуру і відтінок, можна створити неповторну атмосферу розкоші навіть в скромній квартирі невеликої площі. І це при порівняно невеликих витратах.

Різновиди готових складів, представлених на ринку

Сучасні виробники пропонують не готувати склад венеціанської штукатурки своїми руками, а придбати вже готову продукцію. Популярністю користуються оздоблювальні матеріали наступних видів:

- Veneto - склад розчиняється в воді і дає ефект полірованого мармуру за рахунок кам'яного борошна, наявної в числі інгредієнтів;

- Encausto - матеріал може наноситися різними способами, тому кінцевий ефект залежить від задумки майстра. Можна домогтися відчуття коркового покриття або мармуру;

- Coccio Antico - створюється ефект натурального каменю з вкрапленнями будь-якого кольору, відрізняється простотою нанесення;

- Marbella - склад стійкий до води, дозволяє створити оксамитові стіни з блискучими прожилками, сяючими на сонці;

- Trevignano - декоративне покриття відрізняється дзеркальним ефектом, що не схильним до розтріскування.

Декоративна штукатурка - види готових складів

Використовуються майстрами і інші склади, що створюють відчуття металевого блиску з золотими прожилками, або мармуровий ефект з перламутровим відливом. Вивчивши, як венеціанська штукатурка виглядає на фото , можна вибрати найбільш підходящий вид оформлення.

Різновиди оформлення венеціанською штукатуркою

Нанесення венеціанського оздоблювального матеріалу здійснюється в будь-якому приміщенні, благо штукатурка не боїться підвищеної вологості і впливу негативних факторів. Можна її використовувати і для декорування окремих елементів - колон, сходів, ніш. Щоб ефект виявився таким, як на фото, слід провести кілька завершальних штрихів:

- Нанести віск - він надає блиск і світіння;

- Використовувати лак для розтріскування - дозволяє домогтися ефекту старовини;

- Наносити максимальну кількість шарів - для більш прозорого результату.

Досвідчений майстер знає, як зробити так, щоб венеціанська штукатурка в інтер'єрі виглядала розкішно і неповторно. Умілий фахівець створить унікальне оформлення стін вашого будинку, таке, що захопить дух.

Рассказать о статье