З чого ж складається інсталяція?

Ноябрь 6, 2019

Рама - основна частина підвісної системи, на яку лягає основне навантаження від підвісного унітазу, це скелет, який тримає все на собі. Рама зварна і виконана із сталевого квадрата. У якісних виробників інсталяція витримує до 400 кг, а це не мало !!! Безпосередньо до рами приєднані кріплення інсталяції. Обов'язково йде кріплення до підлоги, на регульованих ногах !!! Ніжки системи обов'язково повинні регулюватися по висоті, тому що установка інсталяції може бути виконана на чорнову підлогу і в разі нерівностей повинна бути можливість виставлення рами за рівнем. Також обов'язкові Верхні кріплення інсталяції, вони можуть відрізнятися в залежності від того, для якого варіанту установки пристосована ця система, це можуть бути так звані «лапи» для кріплення до капітальної стіни, подовжені шпильки для кріплення в кут. Також важливо передбачити можливість перенесення верхніх кріплень для того, щоб труби, що йдуть за вбудованою системою не стали проблемою при установці.

У нас вы сможете найти качественный комплект инсталляция и унитаз большой выбор и низкая цена.

Наступною невід'ємною частиною інсталяції для унітазу є бачок. Він кріпиться безпосередньо до рами і від нього до унітазу йдуть труби, що доставляють воду з бачка до чаші унітазу. Бачки можуть бути цільними або клеєними. Обов'язково на змивний ємності повинна бути шумо і теплоізоляція, найчастіше бачок поміщають в кожух з пінополістиролу, який по-перше робить змив і набір води менш шумним, по-друге перешкоджає утворенню конденсату на стінках бачка, а як результат розвитку грибків і плісняви всередині стіни . Бачки можуть бути оснащені двома типами зливу, це можливо система, сливающая небудь підлогу або повний обсяг, або система старт-стоп, одне натискання на кнопку починає слив, друге - зупиняє. Який системі віддати перевагу вирішувати вам, це залежить від особистих звичок і переваг. Кнопка змиву для інсталяції також допоможе Вам зробити свій санвузол індивідуальним і неповторним, бо варіантів виконання у кожного виробника безліч, як за формою так і за забарвленням і матеріалом виконання. Деякі виробники навіть пропонують кнопки, в які можна вставити будь-яку фотографію або картинку (для любителів і цінителів). Також дуже важлива система кріплення унітазу до інсталяції. Як правило це 2 шпильки до яких кріпиться чаша унітазу, з можливістю кріплення на 18 або 23 сантиметри між ними. Це два основних розміри кріплення в чашах унітазу. Тому будь-яка інсталяція стає універсальним інструментом для підвішування унітазу будь-якого вподобаного вам виробника, будь то Франція, Італія чи Кітале))). До речі, до підвісної системи можна прикріпити не тільки підвісний, але і підлоговий-приставних унітаз !!! Такі варіанти найчастіше затребувані в громадських місцях - торгових центрах, кафе, кінотеатрах.

3. Інсталяція для підвісної раковини. Дуже красиво виглядають великі раковини що не спираються ні на що, а спокійно висять на стіні. Внизу нічого зайвого, тільки хромований сифон і трубки від змішувача ... Для того щоб це зробити потрібна спеціальна інсталяція для раковини. Вона як і всі перераховані вище системи має жорстку раму і кріплення до стін та підлоги. Також на ній передбачена можливість установки настінного змішувача! Універсальні кріплення для раковини дозволять Вам прикріпити практично будь-яку раковину і не переживати за фальшстену. Насправді системи для підвішування раковини не так поширені, так як для її кріплення багато просто обходяться установкою закладних з металу або дерева, але для людей, які звикли робити все «по уму» обов'язково стане в нагоді ця вбудована система, яка дозволяє не переживати за дорогу і красиву раковину. Так, на ринку сантехніки ви можете знайти безліч різних виробників вбудованих систем і вибирати ту чи іншу з них це тільки ваша справа, однак перед покупкою дешевої і неперевіреною системи тричі подумайте, а чи захочеться вам розбирати стіну з плиткою в разі несправності, а може чи вийде так, що ви затопите сусідів і будете оплачувати дорогий ремонт не тільки в своїй, а й в чужій квартирі ???

Наша порада: поставтеся до вибору інсталяції так, як ви поставилися б до покупки нового автомобіля !!! Не поспішайте з цим, прорахуйте все за і проти і після цього купуйте. І сподіваємося що обрана вами система прослужить вам вірою і правдою довгі роки !!!

Рассказать о статье