​Керамічна плитка для дому та квартири – як її вибрати?

Май 25, 2022

Використання керамічної плитки вдома або в квартирі є одним з найпопулярніших видів обробки. Зазвичай вони використовуються в кухнях, ванних кімнатах і коридорах. Чому це відбувається?

Слід зазначити, що керамічна плитка в домашніх умовах має ряд переваг, серед яких, перш за все, широка доступність виробів з безліччю кольорів і малюнків, стійкість до забруднень і легкість очищення. Як правильно вибрати плитку в кімнаті, щоб ваш інтер’єр виглядав чудово? Запрошуємо до читання!

Керамічна плитка для дому та квартири – як її вибрати?

1. Керамічна плитка і тип інтер'єру

Незалежно від типу приміщення, для якого ми вибираємо керамічну плитку, звертайте увагу на такі параметри, як клас стирання, схильність до пошкоджень і водостійкість. Більшість керамічної плитки, доступної на ринку, буде добре працювати в таких приміщеннях, як ванна кімната, кухня або передпокій, а деякі з них також призначені для зовнішнього монтажу.

2. Як вибрати плитку для кухні?

Правильно вибрати плитку для кухні не так-то просто. В даний час широкий вибір візерунків, форм, кольорів і навіть матеріалів може викликати запаморочення. Якщо ми знаходимося на тому етапі, коли вже маємо колір і зовнішній вигляд кухонних меблів, можна приступати до вибору плитки. Якщо у нас кухня в білих тонах, цікавим рішенням стане унікальний візерунок або різнобарвна мозаїка. Якщо ж для меблів характерний яскравий колір і малюнок, то краще використовувати плитку без зайвих прикрас і нейтральних тонів.

3. Яку плитку для стін і підлоги вибрати для маленької ванної кімнати?

Облаштування маленької ванної кімнати – не найпростіше завдання, але, застосувавши кілька основних правил щодо плитки для ванної, можна отримати дійсно цікавий ефект. Для приміщень з підвищеною вологістю відмінно підійде глазур, виконана як імітація цегли, імітація бетону або навіть мармуру. Добре впишеться в обробку ванної кімнати і широкоформатний глазурований керамограніт, який має ряд переваг, таких як висока стійкість до стирання і ударів. Завдяки використанню цього матеріалу ми отримаємо ефект розсіювання більше світла в кімнаті та його оптичне збільшення, а все завдяки спеціальному блискучому зовнішньому шару.

4. Плитка для підлоги для вітальні

Однією з найбільш класичних плиток для підлоги є теракота. Він широко використовується як альтернатива популярному ламінату. Зовнішня поверхня теракотової плитки іноді спеціально глазурована, завдяки чому виходить оригінальний малюнок і неповторний колір. Теракотова плитка має особливу пористу структуру і набагато менш міцна, ніж популярний керамограніт. Однак в одному не можна відмовити теракотовій плитці – високої естетичності. Ще одна менш популярна обробка підлоги у вітальні – це кам’яна плитка. Вони виготовляються з натуральних матеріалів, таких як граніт, кварцит або мармур.

Вибираючи плитку, яку пропонує інтернет магазин керамічної плитки львів для підлоги нашої вітальні, спробуємо врахувати тип підлогового покриття, який використовується в інших кімнатах, щоб інтер’єр вітальні був невід’ємною частиною всієї квартири. Пам’ятайте, що саме колір, малюнок і форма багато в чому будуть визначати декор всього приміщення і атмосферу, яка в ній панує.

Рассказать о статье