Колючий дріт

Декабрь 11, 2020

Як Монтувати Колючий Дріт Своїми Силами?

1. Приварити кронштейни до верхньої частини плити на відстані 2.5 - 3 метри. Не варто робити кронштейни з металевого куточка 45 х 45 мм., Такий кронштейн досить міцний і не деформується. Ви можете замовити колючий дріт Єгоза на https://spirit.ua/ru/catalog/kolyuchaya-provoloka-egoza/ за самою вигідною та не дорогою ціною.

При фізичному зусиллі він працює як упор і сприяє подоланні загородження. Краще металевий куточок, 25 х 25 мм. На такому кронштейні зловмисник не зможемо підтягнутися. Завдяки деформації кронштейна, ваша охорона при обході периметра зможе визначити, де була зроблена спроба незаконного проникнення.

2. Фарбування кронштейна, тут все просто і зрозуміло.

3. По краях кронштейнів, вздовж паркану, протягнути направляючу оцинкований дріт діаметром 2,5 мм. в два ряди, завчасно в кронштейнах потрібно зробити отвори. Зафіксувати натяжку дроту на крайніх кронштейнах. Дріт потрібна для того, щоб егоза не деформована і не звалювалася з верхньої частини паркану.

4. Розтягується колючий дріт на землі, до потрібної довжини. Довжина регламентується виробником. У розтягнутому стані дріт вкладається між двох напрямних. Розтягувати егозу можна і на паркані, якщо це бетонні плити, але це не безпечно і вимагає вправності.

5. Після того як весь периметр обнесений колючим дротом, її потрібно поправити. Ця процедура не несе в собі ніякої функціональності, тільки візуальний ефект.

6. Після поправки, робітники повинні пройти по периметру і прикріпити егозу до направляючої оцинкованому дроті, монтажними скобами з кожного боку. Відстань між скобами 80 см.

Колючий дріт «егоза», досить травматичний матеріал і при зачепленні вона рве не тільки одяг, але і завдає рвані рани, з рясними синцями і каліцтвами.

Травматизм також залежить від маркування «єгози»: приклад - 500 3 61.

- 500, діаметр;

- 3, кількість монтажних скоб (з'єднань по колу);

- 61, кількість витків в бухті.

Ці параметри впливають не тільки на ціну, але і на ефективність вашої охорони.

Наша колючий дріт має оптимальні параметри, для зачепа і утримання.

Рассказать о статье