Люки розрізняються за типом відкривання дверей

Май 8, 2020

ЯКІ ТИПИ ПРИХОВАНИХ ЛЮКІВ?

Ванна кімната - це місце з підвищеною вологістю, а це значить, що матеріал люка повинен бути виготовлений з вологостійких матеріалів - алюмінію або нержавіючої сталі. Є пластикові люки, які дешевше, але вони не підходять для плитки. Выбрать и заказать скрытые люки можно на https://luki-shop.com.ua/ по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Есть пластиковые люки, которые дешевле, но они не подходят для плитки.

Також люки розрізняються за типом відкривання дверей. Що краще використовувати - залежить від розстановки меблів в кімнаті і оздоблювальних матеріалів. Розглянемо кожен тип по порядку.

1. Орні двері

Це найпоширеніший тип оглядового люка. Він відкривається в бік за допомогою двох присосок, які входять в комплект. Якщо ви втратите присосок, то легко замовити в будь-якому магазині, де продаються оглядові люки і їх комплектуючі. На орні двері зазвичай кладуть зверху керамічну і кам'яну плитку.

2. Натискання люка

Якщо ви використовуєте мозаїку в якості оздоблювального матеріалу, ви повинні взяти до уваги, що присоски можуть не утримуватися на ній. Для цього типу екстер'єру більше підійде нажімной люк. Такий механізм відкривається після натискання рукою на дверцята люка. Двері рухається назад завдяки натискним механізмам - спочатку спереду, а потім нахиляється в сторону. Перевага люків цього типу в тому, що вам не потрібні присоски, щоб відкрити двері.

3. Розсувний люк

Він встановлюється, якщо простір не дозволяє встановити два попередні типи люків. Наприклад, якщо звичайна відкидна двері заважає меблів або сантехніці. Скользящий люк відкривається спочатку спереду, а потім зсувається в бік. Спосіб відкриття - присоски або напірний механізм. Оздоблення - плитка або мозаїка.

4. Складаний люк

Розсувна розсувні двері відрізняється. Він використовується в місцях, де мало місця, щоб повністю відкрити двері. За допомогою присосок або натискного механізму ви відкриваєте дверцята люка. Вона нахиляється під кутом зверху і утримується за допомогою карабінів знизу. Якщо ви хочете зняти дверцята - від'єднайте карабіни і обережно відведіть дверцята в сторону.

Необхідно зробити кілька простих розрахунків:

Ми вирішуємо, де буде розташований люк - він повинен відкрити доступ до сантехніки.

Ми вимірюємо висоту і ширину плитки для оздоблення стін.

Ми вважаємо, скільки плиток вам потрібно, щоб закрити отвір

Рассказать о статье