Переваги обертових печей

Апрель 27, 2020

Коли вапняк рухається через барабан, він послідовно проходить через зони сушки, нагріву до 1123-1153 К (від 850 до 880 ° С), прожарювання і попереднього охолодження. Коли щільні вапняки прогартовуються, зона сушіння в печі відсутня через низьку вологості матеріалу. Вы можете заказать и купить котел для топления на https://otoplenie-doma.net.ua/kotly-kholmova по самой выгодной и не дорогой цене. Зона попереднього нагрівання займає від 50 до 70% довжини печі, зона випалу займає від 25 до 30%. Його довжина регулюється зміною довжини факельної пальники палива. Із зони випалу вапно надходить в зону попереднього охолодження, займаючи близько 5% довжини печі. Остаточне охолодження виконується в спеціальному холодильнику. Повітря, нагріте в охолоджувачі до 573-673 К (від 300 до 400 ° С) охолодженої вапном, подається як вторинної повітря в піч для спалювання палива. Первинне повітря в кількості від 15 до 20% від загальної кількості повітря, що витрачається на горіння, подається через пальник. Для прискорення теплообміну зона попереднього нагрівання оснащена ланцюговими і металевими ніздрюватими теплообмінниками. Також можуть бути використані теплообмінники підвісного типу, розташовані за піччю і конвеєрні гратчасті теплообмінники.

Теплообмін в обертових печах здійснюється методом опромінення, а в шахтних печах - конвекційним. Під обертових печах це відбувається через велику площі поверхні теплообміну і через те, що трьохатомні гази (V2 = VCO2 + VH2O + VSO2} здатні до достатньої теплообміну за допомогою опромінення.

Довжина прожарюємо обертових печей становить від 30 до 100 м при діаметрі від 1,8 до 3 м, їх продуктивність - від 400 до 500 т / добу, що в 2-4 рази більше продуктивності шахтних печей. Одним з найважливіших технологічних переваг прожарювання в обертових печах є короткий час проходження матеріалу від місця завантаження до місця виходу печі, що забезпечує високу швидкість управління процесом. Обертові печі забезпечують схему технологічного процесу невеликого розміру, вони дозволяють автоматизувати процес і знизити капітальні витрати на будівництво цехів. Високоякісну вапно можна виробляти в обертових печах шляхом прожарювання при середніх і досить високих температурах. Через коротке часу витримки матеріалу в печі ризик «перегорання» в них мінімальний.

Переваги обертових печей:

1) високоякісна вапно;

2) використання будь-якої сировини;

3) використання будь-якого виду палива;

4) виробництво будь-якого типу вапна (будівельне вапно, вапно металургійна)

Рассказать о статье