Професійний садівник - все «за» і «проти»

Март 23, 2021

Практично кожному власникові заміського будинку хочеться бачити на своїй ділянці естетичний і доглянутий сад. Деякі через незнання впевнені, що досить посадити дерева, чагарник і квіти, вчасно їх поливати - і сад готовий. Але ця думка в корені невірно. Абсолютно за всім, що росте на присадибній ділянці - починаючи з газонної трави і закінчуючи декоративними деревами - потрібен постійний ретельний догляд професійного садівника.

Профессиональное Ландшафтное проектирование вы можете заказать на сайте.

Тільки фахівець здатний гармонійно розсадити по ділянці рослинність і, згодом, забезпечити гідний вигляд ландшафту. Потрібно чітко розуміти, що садівник - це не примха і не вид дорогою прислуги. Професійний садівник - це запорука гарного і здорового саду на Вашій ділянці.

Що входить в обов'язки садівника високої кваліфікації?

грамотний вибір відповідного конкретної ділянки посадкового матеріалу з урахуванням ґрунту, кліматичних умов і загального ландшафту

посадка рослин і здійснення постійного догляду за ними

своєчасна профілактика і боротьба з садовими шкідниками

правильно здійснена стрижка газону

необхідна підживлення ґрунту добривами.

Навіть цей невеликий список основних обов'язків показує, що догляд за садом - справа копітка і вимагає спеціальних навичок. Якщо Ви дійсно хочете, щоб Ваш сад виглядав доглянутим і пахнув, радуючи своїх господарів і захоплюючи гостей, варто звернутися за допомогою до професійно навченому людині. Немає сенсу економити в даному питанні і наймати на роботу того, хто вміє здійснювати тільки прополку і полив. Заощадивши на садівника, Ви ризикуєте побачити свій сад неохайно запущеним.

Рекомендації по вибору професійного садівника

Перш ніж довірити свою ділянку найманому працівнику, слід скрупульозно ознайомитися з його попередньою діяльністю, попросити рекомендації. Садівник - професіонал обов'язково володіє азами аграрної науки, знає все про правильну посадку рослин, їх поливі і підгодівлі добривами. Крім того, він зобов'язаний володіти навичками ландшафтного дизайну - розподіл квітів, чагарників і дерев має гармонійно підкреслювати загальний стиль садиби.

Оплата праці професійного садівника

Оплата праці обговорюється заздалегідь. Вона залежить від декількох факторів. Перш за все, від розміру ділянки і - як наслідок - обсягу необхідних робіт. Можливо, кому - то може здатися, що заробітна плата кваліфікованого садівника занадто велика. Насправді, від рівня професіоналізму, відповідальності та педантичності обраного Вами працівника, буде залежати загальний вигляд Вашого саду. І якщо Ви дійсно ставите собі за мету домогтися ідеального візуального сприйняття ділянки, то економити на садівника не варто.

Чому варто довірити свою ділянку професіоналам?

Тим, хто захоче спробувати самостійно доглядати за рослинами на своїй присадибній ділянці, слід спочатку усвідомлювати - робота це довга, кропітка, вимагає спеціальних знань і чималих фізичних витрат. З огляду на все це, необхідно визначитися з вибором для себе: чи Ви багато часу проводите в саду, намагаючись домогтися результату - чи Ви довіряєте цю роботу професійному садівнику і оплачуєте його працю. При вирішенні цієї дилеми, головне - не забувати: доглянутий сад з'являється там, де над ним трудяться досвідчені і знаючі люди. Одного завзяття для досягнення дійсно ефектного результату - недостатньо. Зважте всі «за» і «проти» і прийміть вірне рішення - довірте свій сад справжньому професіоналу.

Рассказать о статье