Промивання теплообмінників

Август 25, 2020

Розбірна очищення теплообмінників . При сильному забрудненні, утворюються тверді кальцієві відкладення (накип), фахівці зроблять розбирання пристрою, приберуть відкладення (накип) за допомогою спеціального обладнання. Після очищення справлять збірку і наладку обладнання. Процес трудомісткий і тривалий, але результат вартий того. Значне п овишеніе ККД, збільшення терміну служби і зниження витрати палива.

Якісна чистка теплообменников може бути тільки з професійною промивочною установкою.

Хімічна промивка теплообмінників . Здійснюється за допомогою спеціального промивного обладнання та розчинів (реагентів) до складу яких входить кислота. Промити пластинчастий теплообмінник можливо при незначних забрудненнях теплообмінника.

У переліку послуг, що надаються у нас:

Промивання ( чистка ) теплообмінника твердотоплівтого котла

Промивання теплообмінника ГВП ТП ЦТП

Промивання теплообмінника системи опалення ТП ЦТП

Промивання теплообмінника системи кондиціонування

Промивання (очищення) пластинчастих теплообмінників

Промивання кожухотрубних теплообмінників

пластинчастий теплообмінник очищення від накипу Промивання теплообмінника газового котла

Промивання теплообмінника вироблена із запізненням

Призводить до зниження теплопередачі пристрої на 10-40%;

Утворилися відкладення перешкоджають циркуляції теплоносія, що негативно впливає роботу системи;

Значно збільшується витрата електроенергії і палива від 10% і вище;

Призводить до виходу з ладу теплообмінника.

Промивання (чистка) теплообмінника може здійснюватися різними способами. Залежно від конструкції теплообмінника, умов експлуатації та ступеня забруднення, застосовуються:

Бернадський хімічне промивання (очищення) теплообмінника;

Розбірна чистка (промивка) теплообмінника :

механічне очищення теплообмінників;

гідродинамічна очистка теплообмінників.

Для вибору правильного і найбільш ефективного методу очищення теплообмінника необхідний огляд устаткування фахівцем.

Ви можете спробувати самостійно привести обладнання в порядок, але наслідки можуть бути плачевними. При неправильному виборі складу для промивання (реагенту), він зруйнує паяні з'єднання, зіпсує ущільнення. Механічне очищення теплообмінників без спеціального обладнання і навичок може зіпсувати обладнання та комплектуючі частини. Це призведе до необхідності заміни дорогих комплектуючих або всього виробу в цілому. Виходячи з перерахованого вище довірте ці заходи фахівцям.

Вашій теплообміннику необхідна чистка від накипу, потрібно промити теплообмінник, довірте сервіс Вашого обладнання фахівцям.

Переваги промивання опалювальних систем нашої компанію

Для кожного окремого випадку наші фахівці намагаються знайти індивідуальний підхід, щоб усунути несправність максимально оперативно. У нашому штаті працюють кваліфіковані та досвідчені співробітники, які знають свою справу, тому промити теплообмінник, для них не складе ніяких труднощів. Ми завжди готові прийти до Вас на допомогу, тому в разі виникнення будь-яких питань ви можете звернутися до наших менеджерів, які дадуть відповідь на питання в режимі 24/7. Довірте роботи з очищення теплообмінників досвідченим фахівцям. Звертайтеся в надійну компанію з сервісу інженерного обладнання. 

Рассказать о статье