Сучасні стилі меблів

Апрель 28, 2021

Потертий шик. Цей меблевий стиль зародився в Англії на початку 1980-х років. Ідея меблевого стилю «потертий шик» полягає в тому, щоб мати багато вінтажних меблів, яка зроблена більш сучасною з використанням художніх ефектів фарби. Ви можете замовити якісні та стильні МебліВенге за самою вигідною та доступною ціною. Цей тип меблів також вважає за краще нейтральну колірну палітру в поєднанні з ефектами стилю меблів в сільському стилі.

Скандинавський сучасний

Цей стиль меблів виник в Скандинавії і набув популярності на початку 20 століття. Меблі Scandinavian Contemporary слід трьом принципам: функціональність, мінімалізм і простота. Вони, як правило, мають утилітарний дизайн і часто зроблені з натурального дерева.

Стиль сучасної меблів

Це більш свіжі стилі, розроблені без реальної прив'язки до певного періоду часу. Вони, як правило, стирають межі між художнім і функціональним і часто поєднують в собі елементи декількох традиційних стилів меблів.

Стиль сучасної меблів був розроблений під час модерну 1900-х років. Він використовує монохромну колірну палітру і часто виготовляється з «сучасних» матеріалів, таких як сталь, вініл, пластик і шкіра. Меблі витончена і проста, з чистими лініями і простими формами. Столи часто бувають простими, як дерево або метал, але часто прикрашені склом для полірованого виду.

мінімаліст

Стиль мінімалізму є поєднанням рис, взятих з дизайну меблів Scandinavian Contemporary і Arts and Craft, і поєднує його з естетикою сучасного стилю.

В результаті вийшов простий, але барвистий стиль, в якому подобаються утилітарні предмети з круглими формами і без країв. Ніяких яскравих або химерних прикрас.

ретро

Меблі в стилі ретро - це сучасний дизайн, в якому є елементи, що імітують модні тенденції минулого. Меблі в стилі ретро, як правило, включає в себе барвисті елементи дизайну з поп-культури, щоб створити химерну атмосферу.

Середина століття модерн

Стиль дизайну середини століття зародився в Сполучених Штатах приблизно в період з 1945 по 1965 рік. Цей стиль охоплює меблі, архітектуру і графічний дизайн. У ньому використовуються різні типи матеріалів в поєднанні з чистими лініями і тонкими вигинами.

Рассказать о статье