У чому перевага навісної шафи

Февраль 3, 2021

У чому перевага навісної шафи?

Навісні шафи збільшують простір для зберігання, необхідне на кухні.

Він зберігає сухі продукти далеко від статі і вологих поверхонь. Ви можете купити шафу недорого у зручний для вас час, за самою вигідною та доступною ціною.

У деяких районах через це шкідників, таким як таргани, мурашки або миші, важче дістатися до місця зберігання їжі. Але я бачив дійсно безстрашних мишей, які не зупинялися даром, щоб роздобути цю коробку пластівців.

Це звичайне місце для зберігання тарілок, склянок і мисок.

Вони відмінний спосіб прикрасити вашу кухню. Існує кілька типів навісних шаф, і ви можете пограти зі стилями і таким чином додати характер своєї кухні. Більшість шаф вирізаються відразу, а потім фрезеруються і збираються індивідуально - такі процеси, як навішування, обробка і додавання лицьових рамок (а то й безрамний європейський стиль).

Чи обов'язково перед установкою нових кухонних шаф мати ідеально рівну підлогу?

Ні. Не обов'язково мати ідеально рівні підлоги перед установкою нових кухонних шаф.

Підлоги в будинках часто не рівні. Однак найважливіше - вирівняти шафи при їх установці.

Вирівняти шафи може бути трохи складно, якщо у вас нерівні стіни і підлогу. Просто це займе трохи більше часу.

Вам потрібно буде використовувати достатню кількість дерев'яних прокладок на підлозі і на задній стінці ваших шаф, коли ви встановлюєте їх і перевіряєте рівень як окремо, так і для всієї групи шаф, на яких буде одна стільниця. Якщо ваші прокладки розташовані правильно і установка шафи перевірена на предмет наявності шафи і ряду підключених шаф, то ваші стільниці будуть лежати рівно і мати мінімальні зазори уздовж спини. Ще одне важливе зауваження: якщо ви робите лічильники з твердою поверхнею (кварцові, штучні, такі як, мармур або граніт), ви * повинні * добре виконувати вирівнювання, інакше виробники стільниць можуть навіть не вміють встановлювати свої стільниці! Тоді вам доведеться витягнути шафи і зробити це знову. Так що не скорочуйте шлях!

Поки шафи вирівняні, двері будуть закриватися, ящики будуть працювати плавно, а стільниці і фартух будуть виглядати професійно і їх буде набагато простіше встановити.

Рассказать о статье