Відпочинок у Грузії

Январь 6, 2022

Ви плануєте свою відпустку та шукаєте унікальне місце для відпочинку? Якщо ви любитель пригод, історії, піших прогулянок, сучасної та старої архітектури, Грузія – це країна, яка точно заволодіє вашим серцем. Чисте повітря, 365 днів сонячної погоди, дивовижні озера та гірські річки з достатком термальних джерел та шикарні чорноморські пляжі. Тур до Грузії – це найкраще вкладення коштів у незабутні враження.

Лучшие Экскурсии по Тбилиси от профессионалов своего дела, вы можете заказать на сайте.

Пляжі та курорти

Після напруженого міського життя, повного занепокоєння та поспіху, все, що вам потрібно, це загубитися серед приголомшливої природи. Серед найбільш популярних курортів: Боржомі, Уцера, Саїрме, Коджорі, Джама, Батумі, Урекі. Всесвітньо визнаний курорт Боржомі з цілющими мінеральними водами є справжньою національною гордістю Грузії. Грузія пропонує безмежні варіанти для проведення відпустки:

Любителі екотуризму можуть відвідати райони Сванетії та Тушеті, тут панує незаймана природа та справжній традиційний стиль життя.

Любителі екстриму та зимового відпочинку можуть насолодитися курортами світового класу Гудаурі або Бакуріані.

Ті, хто віддає перевагу трекінгу або скелелазіння, можуть підкорити численні гірські вершини, найвідоміша з яких – Казбегі.

Найпопулярнішим серед наших співвітчизників курортом є Батумі, особливо невелике селище біля Кобулеті. Він підійде поціновувачам тиші та сімейним парам, водночас тут досить розвинена інфраструктура. Якщо захочеться розваг – рукою подати до Батумі, який розташований максимально близько до Туреччини. Отже, у вас є можливість заглянути і на турецькі курорти.

Природа та пам'ятки

Гориста, зелена та яскрава – три слова, які точно описують Грузію. Розташована між Чорним і Каспійським морями, ця країна дійсно має справжні природні багатства: родючий ґрунт, озера, річки та туманні гори. Тут багато національних парків та заповідників. Найбільший із них – Боржомі-Харагаульський національний парк. Також варто відвідати Ботанічний сад у Тбілісі та Батумі. У Грузії є кілька унікальних печер із дивовижною природною різноманітністю та красою. Найбільш відвідувані – печера Прометея та Сатаплія. Звичайно ж, ніщо не зрівняється з красою та чарівністю грузинських гір. Верхня Сванетія є обов'язковою для відвідування. Тут знаходяться найвищі точки Грузії – вершина Шхара (5068 м) та село Ушгулі (2200 м), найвище поселення в Європі.

Ви колись мріяли про подорож у минуле? Якщо ваша відповідь позитивна, то мрії збуваються. Все, що вам потрібно, це просто купити тур до Грузії – країну з неймовірною історією та багатою культурною спадщиною. Грузія – країна з дійсно визначними пейзажами, середньовічними церквами, монастирями та давніми традиціями. Тут кожен камінь – мовчазний свідок багатого минулого. Країна заповнена святинями та давніми пам'ятками, більшість з яких тісно пов'язана з християнством. Більшість із них включені до списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Список місць, які обов'язково потрібно відвідати включають Храм Баграта, Гелатський монастир, монастир Джварі в Мцхет, Троїцька церква в Гергеті.

Місцева кухня

Перебуваючи на перетині різних культур і традицій, грузинська кухня поєднала усі найкращі уподобання народів Кавказу та Європи, створюючи щось надзвичайно незвичайне. Є безліч варіантів познайомитися з грузинською кухнею, що підходять для будь-якого туриста та бюджету: ви можете скуштувати місцеві страви, як у вуличних затишних кафе, так і у великих ресторанах. Грузинська кухня досить гостра і жирна з великою кількістю приправ і зелені. Обов'язково спробуйте хачапурі, хінкалі, різні сорти сиру та шашлик. Любителі солодкого гідно оцінять чурчехлу та козинаки. Місцева кухня вдвічі смачніша у поєднанні з всесвітньо відомою грузинською гостинністю.

Рассказать о статье