Види електронних вагів

Апрель 19, 2021

Електронні ваги - це вимірювальний прилад, який використовується у всіх галузях виробництва і торгівлі. Багато хто думає, що за допомогою електронних ваг можна вимірювати вагу тільки невеликих предметів. Це глибока помилка. Такі ваги здатні визначати точну масу предметів понад десяти тонн. Ви можете замовити електронні ваги Харків за самою вигідною та не дорогою ціною, без накруток та переплат.

Види електронних ваг:

Настільні електронні ваги. Це вид ваг дуже простий у використанні. Найчастіше, за їх допомогою зважуються продуктові товари. У зв'язку з цим, їх застосовують в підприємствах роздрібної торгівлі, а так само в підприємствах громадського харчування. Крім того, такі ваги мають ряд додаткових функцій.

Підлогові ваги. Як правило, такі ваги використовуються в приміщеннях складу для прийому продуктів харчування та інших товарів. Вони оснащені спеціальною платформою, на якій проводиться зважування і дисплеєм, куди виводиться результат. Для того, щоб автоматизувати процес зважування та облік товарів на складі, деякі ваги оснащені функцією синхронізації з персональним комп'ютером.

Рахункові ваги. Такі ваги виробляють як в підлоговому, так і в настільному виконанні. Їх прийнято використовувати в усіх галузях промисловості, де потрібна зважування. Вони дозволяють не тільки визначати масу виробів або товарів, але ще і визначати їх кількість.

Лабораторні ваги. Це ваги дозволяють отримувати особливо точні вимірювання. Як правило, їх виготовляють у вигляді моноблока. Найчастіше їх використовують в наукових і дослідницьких лабораторіях. Вони дозволять отримувати результат відразу в декількох одиницях виміру.

Ювелірні ваги. Такі ваги володіють найвищою точністю і дозволяють визначати вагу дорогоцінних металів і каменів. У цих ваг найширший спектр додаткових функцій.

Торговельні ваги. Головне завдання цих ваг - визначити масу продукції, розрахувати вартість фасування і упаковки. Часто такі ваги оснащені термопринтером для того, щоб можна було роздрукувати етикетки. На дисплеї, так само, виводиться інформація для покупців. Автоматизована система управління таких ваг дає можливість синхронізувати інформацію про товари, які є в наявності, а так само про їх ціну. Ваги такого типу часто можна спостерігати в торгових залах великих супермаркетів для самостійного зважування товарів.

Головна перевага, яким володіють електронні ваги всіх типів - це прискорення процесу зважування, оптимізація фасування товарів і їх обліку. Все це значно полегшує роботу співробітників на місцях, запобігає можливому шахрайство і полегшує роботу всього підприємства.

Рассказать о статье