Які бувають навісні обприскувачі

Май 21, 2021

Навісні польові обприскувачі - застосування і переваги. На великих фермах, що спеціалізуються на виробництві, зборі та продажу врожаю, повинні бути професійні машини, які поліпшать роботу і вплинуть на якість і розмір врожаю. Сучасні на надійні обприскувачі пропонує ельворті інтернет магазин за самою вигідною та доступною ціною. Підвісні польові обприскувачі використовуються для хімічної і мінеральної обробки, особливо для внесення добрив. Обприскувач дозволяє зручно виконувати польові роботи.

Які бувають навісні обприскувачі?

Обприскування необхідно, щоб на посівах не розвинулися хвороби, грибки, бур'яни або шкідники. Ця процедура особливо важлива, завдяки якій рослини зможуть нормально розвиватися.

Фермери не можуть дозволити собі величезні втрати врожаю, які можуть бути викликані вищевказаними причинами. Хвороби і шкідники можуть значно знизити врожайність або її якість або навіть повністю їх знищити.

З цих причин фермери найчастіше проводять обприскування, однак, щоб вони були точними і приносили очікуваний ефект, слід використовувати професійні навісні польові обприскувачі.

Обприскувач цього типу не має власної осі з колесами, тому його необхідно підвісити ззаду трактора. Підвіска не погіршує роботу польового обприскувача в порівнянні з причіпними сільськогосподарськими машинами. Більш того, це ще й дешевший пристрій. Недоліком зазвичай є більш низький ККД пристрою.

Найбільші переваги навісних польових обприскувачів

Одне з найважливіших переваг - відносно невисока ціна в порівнянні з причіпними обприскувачами.

Перевага навісних обприскувачів цього типу - висока мобільність і маневреність. Це можливо, тому що вони прикріплені безпосередньо до трактора. З цих причин обприскувачі польові обприскувачі можна використовувати на важкодоступній місцевості та невеликих оброблюваних полях і садах, полях і полях неправильної форми.

Вибираючи польовий обприскувач, враховуйте параметри обприскувача, його потужність і функціональність. Ви також повинні враховувати, чи витримає ваш трактор вага навісного польового обприскувача.

Рассказать о статье