Як вибрати професійного юриста

Сентябрь 13, 2021

Як вибрати професійного юриста? Спробуємо розібратися.

Если вам необходима профессиональная помощь юриста, обращайтесь за услугой в любое удобное для вас время.

Сарафанне радіо

Реклама рекламою, але є один старий, як світ, спосіб, який, як правило, не підводить. Звертатися за юридичними послугами, як, втім, за будь-якими іншими, потрібно

за рекомендацією, отриманою від добре знайомих вам людей.

Якщо друзі залишилися задоволені результатами, можна сказати напевно, що те ж саме станеться і з вами.

шукайте інформацію

Якщо ж у вас не виявилося знайомих, які хоч раз, та зверталися

за юридичною консультацією, залишається один шлях - шукати інформацію самостійно. Студіюють бізнес-видання, довідники, борозните Інтернет. Відшукавши «претендента», не соромтеся питати у юриста рекомендації його клієнтів, а потім - дзвонити цим людям для перевірки і підтвердження рекомендацій.

Хто в чому сильний

Вибираючи юриста, уточнюйте його спеціалізацію. Рідко бувають універсали, однаково сильні у всіх областях права, - більшість спеціалізується в якійсь конкретній області, що дозволяє стати в ній справжнім експертом. Адже не можна осягнути неосяжне. Кримінальні справи, міграційні питання, оподаткування, реєстрація підприємств, трудові спори, фінансове право, захист прав споживачів - сфер, де може розгорнутися здатний юрист, дуже багато. Визначте, яка з них найближче до вашої проблеми, і шукайте справжнього доку. Адже далеко не завжди фахівець подібний до флюсу!

Серйозність і систематичність

Не вдавайтесь до допомоги юриста, який надає послуги «мимохідь», у вільний від основної роботи час. Дуже мало шансів, що він ретельно вивчить ваші документи і самовіддано зануриться у вивчення ваших проблем. Мабуть, кращий вибір - фахівець, провідний постійний прийом, чия основна діяльність - надання правової допомоги.

Питаннячко або питаніще?

Дуже важливо при виборі юридичного консультанта оцінити складність вашого юридичного питання і його значущість для вас або для вашого бізнесу. Необхідно проаналізувати, наскільки порушені ваші права і які можливі втрати при несприятливому результаті. Чим серйозніше справу, тим суворіше вимоги до досвіду

і кваліфікації юриста, який за нього візьметься.

З чого складається ціна

Природно, мрія кожного клієнта - знайти юриста з оптимальним співвідношенням ціни і якості послуг, що надаються. Однак їх вартість залежить від багатьох чинників: кваліфікації фахівця, характеру і складності юридичного питання, репутації юридичної фірми. Цілком справедливо, що більш досвідчений

і майстерний юрист коштує дорожче.

Однак занадто прямолінійним підходом була б орієнтація тільки на дорожнечу юридичних послуг як на якийсь критерій якості. Бувають випадки, коли за значну суму людина отримує лише поверхневу консультацію, а якісні юридичні послуги, навпаки, дістаються порівняно недорого.

Чи не є єдиною гарантією якості і гучне ім'я юридичної фірми -

в будь-якому випадку клієнтові доведеться спілкуватися з конкретним фахівцем,

а не з «брендом». Так, звичайно, репутація фірми дуже важлива, але покладатися на одну «торгову марку» все-таки не варто. Найважливіше компетентність вашого юриста, його кваліфікація, досвід і ваше «співзвуччя» - адже вам доведеться співпрацювати, разом вирішуючи загальну задачу.

Рассказать о статье