Який серіал вам варто подивитися

Май 16, 2020

Тест: який серіал вам варто подивитися. Вибір улюбленого серіалу - справа неймовірно відповідальна: щоб не розчаруватися до третьої серії, не витратити час даремно і не плакати потім над смертю вже полюбився героя, пропонуємо пройти цей тест і з'ясувати, від якого серіалу ви напевно отримаєте задоволення. Ви можете перегланути серіал Величне століття онлайн безкоштовно та без реєстрації. Дайте відповідь на кілька питань, які характеризують вашу особистість, і на основі ваших уподобань ми скажемо, який серіал вам варто подивитися в першу чергу. Часом часу зовсім ні на що не вистачає. А так хочеться прийти додому, заварити чай і зануритися в життя героїв серіалу: побути детективом, який намагається розкрити злочин, виступити на сцені в ролі комедіанта або стати частиною незвичайної і люблячої сім'ї.

Для тих, хто не хоче витрачати час на багатосерійні мильні опери, портал зібрав серіали, які ви можете подивитися за кілька днів. На чому і як грамотно залипнути в свята?

Канікули - вже стали традиційними для країни десять днів лімба і застою - можна залити алкоголем і заїсти стравами зі святкового столу, а можна, влаштувавшись поуютнее під пледом, витратити їх на перегляд серіалу, до якого раніше не доходили руки. Спеціально для тих, хто вважає за краще останній варіант, ми зібрали серіали, ідеальні для перегляду на канікулах, і розподілили їх по інтенсивності перегляду. Вибирайте і насолоджуйтеся. За серії-дві в день (1-3 години в день). У цій категорії зібрані ті серіали, що замінять перегляд повнометражних фільмів і залишать час на що-небудь корисне в решту дня. Варіант для нормальних людей. Пригоди великого сищика-социопата в сучасному світі (з останньої серії - і в вікторіанської Англії) - прекрасний зразок британських традицій в телебаченні. Пара-трійка серій раз в два роки, зате яких! Будь-епізод «Шерлока» буде обговорюватися, будь він неймовірно захоплюючим або нудним, як пісна гримаса Беррімора. Ви ж, спостерігаючи за черговою історією, зможете приготувати святкову вечерю і поставити десерт.

Рассказать о статье