Піролізна піч своїми руками

Ноябрь 27, 2020

Принцип роботи будь-якого стандартного опалювального апарату ґрунтується на банальному спалюванні палива.Піролізні (газогенераторні) печі істотно відрізняються від них. Адже їх головна властивість полягає в тому, що вони можуть спалювати не тільки дрова, але і газ, який виділяється при цьому. Ця характеристика дозволяє уникнути частих чисток опалювальних апаратів. Адже під час спалювання газів значно мінімізується утворення сажі, що, відповідно, призводить до зниження виходу зали.

Сегодня компания «Karbaz» предоставляет услуги по пескоструйной, стеклоструйной обработке металла качественно своевременно и по доступным ценам.

Також до особливостей даних печей можна віднести можливість регулювання їх потужності в діапазонах від 30% до 100%, а ще високий ККД, що досягає 85%.

Не можна не відзначити і те, що у зборі піролізної печі своїми руками немає нічого складного: необхідно просто придбати потрібні компоненти, після чого зібрати їх за допомогою прикладеної інструкції. Тепер про все це трохи детальніше.

Як і будь-який інший технічний пристрій, піролізні печі мають свої як свої переваги, так і недоліки. До останніх можна віднести:

  • малу ефективність роботи при використанні вологих дров;
  • залежність від електрики;
  • високу вартість, яка обґрунтована конструктивною складністю.

Всі вони легко перекриваються позитивним сторонам таких пристроїв, адже їх практично в 2 рази більше:

  • тривала працездатність при одній закладці;
  • можливість легкого управління процесами горіння, автоматизація управління;
  • економія палива;
  • простота в експлуатації;
  • можливість застосування в будь-якій системі опалення;
  • мінімальну кількість шкідливих речовин у відпрацьованих газах.

Отже, якщо прийнято чітке рішення виготовити піролізні піч своїми руками, насамперед необхідно провести деякі розрахунки, щоб встановити тип горіння.

Конструктивно піролізні котли можуть бути виконані або на колосниках, або з щілинним пальником.

Технологія побудови піролізної піч своїми руками

Далі отримуються комплектуючі, такі як: сталеві листи і електроди, труби з 4 міліметровим і арматура діаметром до 20 міліметрів, електроди та кріплення, відцентровий вентилятор і профільні вироби, також знадобитися цегла і, при бажанні, система автоматики.

як зробити піролізні піч своїми руками

Крім усього перерахованого вище необхідні ще схеми і креслення (їх ви легко знайдете в інтернеті), згідно з якими буде проводитися збірка: вони допоможуть максимально точно розрахувати потрібну кількість матеріалу, а також зібрати піролізні піч самостійно, без зайвої допомоги. У цих схемах, як правило, позначаються тільки основні складальні вузли: вузол підводки води, топка, теплообмінник. Але і цього буде цілком достатньо.Адже як би там не було, вам не доведеться винаходити щось нове: скористайтесь вже готовим кресленням, внесіть лише невеликі зміни виходячи з особливостей вашої опалювальної системи.

З-за того, що в піролізної печі камера згорання є зварювальної конструкцією, при її складанні доведеться використовувати такі інструменти як: електродриль, зварювальний апарат та шліфувальну машинку (діаметри необхідних кіл: 125 і 230 міліметрів).

Отже, беремо обрану схему газогенераторного котла і виконуємо в відповідності з нею необхідні зварювальні роботи, поки не буде отримано потрібний результат.

Піролізної печі не властиві витоку, тому над ідеальної герметизацією морочитися не варто.

Рассказать о статье