Ремонт під ключ: співпраця з підрядником

Август 17, 2021

Ремонт квартир під ключ може стати одним із найбільш вдалих рішень для жителя багатоповерхівки, який прагне привести до ладу власне житло без зайвого клопоту. Користуючись послугами одного підрядника, він безсумнівно збереже себе від зайвого головного болю, адже будівельно-ремонтна компанія візьме на власні плечі майже всі зобов’язання, що відносяться до організації та реалізації робіт. В результаті вона виконає їх ефективно, досягаючи значного прогресу за короткий проміжок часу, майже не відволікаючи власника квадратних метрів від його повсякденних турбот.

Етапи ремонту житла

Якщо для здійснення ремонтних робіт ви обрали будівельну організацію, то можете бути впевнені, що вона проявить комплексний підхід, врахувавши не лише побажання клієнта, а й особливості певного об’єкта. Варто лише підійти до пошуку компанії максимально відповідально, щоб знайти добросовісних виконавців. Вони приїдуть на об’єкт, щоб особисто оцінити його стан, дізнатися всі побажання клієнта і визначити можливість реалізації тих чи інших завдань. Після ретельного огляду, власнику квартири будуть запропоновані оптимальні рішення для перепланування та оформлення приміщень. Спеціалісти зроблять всі необхідні заміри для створення тривимірної моделі житла і детальної візуалізації рішень. На них чекає складна робота:

  • узгодження планів встановлення й демонтажу елементів;
  • вибір та придбання матеріалів;
  • планування розміщення електропроводки та труб, меблів, освітлювальних приладів і різних елементів декоративного призначення.

Після розробки проекту буде складений деталізований кошторис з відображенням ціни матеріалів та вартості робіт. Потім виконавець та замовник узгодять час і терміни реалізації кожного з етапів плану. Під час демонтажних робіт будуть видалені покриття, старі чи пошкоджені елементи й комунікації. Виконавець вивезе сміття та встановить міжкімнатні перегородки. Звісно, він потурбується про замовлення та доставку матеріалів.

На етапі чорнових робіт вирівнюються всі поверхні та встановлюються інженерні системи й комунікаційні елементи, опалення, електропроводка. Далі монтуються гіпсокартонні перегородки, оштукатурюються стіни і здійснюється стяжка підлоги. Під час монтажних робіт встановлюються різноманітні конструктивні елементи – батареї, двері, підвіконня. Чистова ж обробка передбачає:

  • фарбування;
  • заміну шпалер;
  • монтаж люстр, сантехніки, плінтусів;
  • декорування;
  • прибирання та вивезення сміття.

Після завершення активної фази ремонтних робіт здійснюється підключення всіх комунікацій і встановлення техніки та меблів. Список маніпуляцій і порядок реалізації завдань можуть мінятися в залежності від особливостей проекту.

Переваги ремонту під ключ

Обираючи сторонню компанію для здійснення ремонтних робіт, ви отримуєте масу переваг, які складно недооцінити, та найважливішою є відповідальність, яку повністю візьме на себе підрядник. Виконавець отримає її разом із зобов’язаннями, отже має забезпечити гідну якість виконання і повну відповідність матеріалів. Що важливо, будь-які деталі визначаються в період розробки проекту, тож надалі участь замовника в ремонті повністю виключається. Він економить свій час, отримуючи згодом результат за обумовленою ціною.

Ремонт під ключ стане кращим вибором для власників житла, які налаштовані реалізувати проект руками досвідчених виконавців за мінімальний період. Всі роботи компанія здійснить в терміни, що зазначені в договорі. Ремонт квартири буде здійснено – швидко і без зайвих витрат.

Рассказать о статье