Якої потужності потрібен генератор для багатоквартирного будинку

Июнь 25, 2024

Зважаючи на останні події в країні важливо потурбуватися про наявність обладнання, яке буде працювати в якості автономного чи резервного джерела енергопостачання, ставши альтернативою традиційному типу живлення. Для багатоквартирного будинку встановлюють генератори великої потужності. Про те, як вибрати агрегат правильно, поговоримо далі. 

Купити потужні генератори можна, завітавши на сайт компанії PLUS ENERGY, де представлений широкий асортимент енергетично обладнання від провідних світових виробників: https://plusenergy.com.ua/ua/g85586189-industrialnye-dizelnye-elektrostantsii. Завдяки комплексному підходу фахівцям компанії вдається  розв'язати питання будь-якої складності. Все обладнання виготовляється згідно з міжнародними стандартами та нормами й має офіційну гарантію.

Як обрати потужні генератори для будинку: особливості встановлення та нюанси 

Купуючи потужні генератори для багатоквартирного будинку варто розрахувати його можливості. В середньому для однієї квартири достатньо обладнання зі значення 5 кВт, прораховуючи потужність, виходять з кількості квартир, які треба обслуговувати. Наприклад, будинок на 40 осель потребує встановлення обладнання зі значенням 200 кВт. Генератор споживатиме на годину близько 5 л палива. 

Встановлення оснащення за регламентом допускається в сухому та чистому підвалі, але за цієї умови важливо потурбуватись про виведення чадних газів через трубу. В ідеалі краще встановити генератор в окремому приміщенні. В цьому випадку там можна розташувати й паливо. Монтаж обладнання краще довірити професіоналам.

На що звернути увагу обираючи генератори великої потужності

В першу чергу при виборі генератора великої потужності для багатоквартирного будинку варто зважити на його параметри. Відповідно до поставлених задач агрегат може забезпечувати весь будинок повністю або тільки його частину. До того ж не менш важливим аспектом є можливість подальшого підключення нових споживачів до обладнання. 

Існують генератори, які під час зникнення джерела живлення вмикаються в автоматичному режимі. Таке оснащення можна встановити для живлення насосів будинку, що забезпечує їх функціональність та, як наслідок, підтримує тепло в оселях.  

Серед асортименту потужних генераторів зарекомендували себе трьохфазні моделі з потужністю від 30 до 100 кВт. Вони призначені для роботи в інтенсивному режимі. 

Рассказать о статье