Протягом останніх років особливою популярністю почала користуватися декоративна штукатурка. Цей оздоблювальний матеріал має унікальний склад, який вражає більшість споживачів власними експлуатаційними характеристиками, привабливим виглядом і прийнятною вартістю.
Рідкі шпалери Біопласт, які можна придбати на сайті https://www.domdom.com.ua/ua/torgovye-marki/bioplast/, прийнято вважати найбільш стійкими з тривалим періодом експлуатації. Прочитати детальну інструкцію з нанесення рідких шпалер Біопласт можна на сайті bioplast-russia.ru/manual.
Технологія розведення і застосування
Випускаються ці шпалери в сухому вигляді з наявністю целюлози і волокон текстилю, а також з КМЦ з додаванням гліттера. Для того, щоб консистенція вийшла максимально придатною для проведення будь-яких маніпуляцій, варто замочити суху суміш у теплій воді.
На 1 кілограм матеріалу, як правило, використовується приблизно до 6 літрів води. Точна кількість має бути вказана на упаковці матеріалу.
У ємність, виготовлену із пластику, варто налити необхідну кількість води, а потім всипати блискітки. Лише після цього можна висипати рідкі шпалери.
Щоб розбіжності відтінків не було, варто розрахувати потрібну кількість матеріалу таким чином, щоб готової суміші вистачило на оздоблення однієї стіни. Для позбавлення від грудочок рекомендовано все перемішати інтенсивно руками.
Готовий склад має настоятися протягом 6 - 10 годин. Але інструкція свідчить, що найбільш оптимальним часом для настоювання вважається 12 годин. У тому випадку, коли кількість пакетів буде більше одного для обробки всього периметра кімнати, заміс варто зробити відразу в одній тарі. В іншому разі відтінки можуть трохи відрізнятися один від одного.
Наносити масу на поверхню стіни можна лише після того, як вона стане пластичною і набрякне. Але щоб рідкі шпалери не відшаровувалися і добре закріпилися, поверхню стіни рекомендується ретельно підготувати.
З цією метою її покривають стартовою шпаклівкою, а потім у два шари наносять ґрунтовку. Але кожен шар перед нанесенням наступного повинен добре просохнути. У шпаклівки нерівна і пориста поверхня. Завдяки цій особливості рідкі шпалери на поверхні краще закріпляться.
Наносити шовкову штукатурку рекомендується за допомогою рівного пластикового шпателя. Брати готовий склад варто невеликими порціями, а потім поступово рівно розподіляти по поверхні стіни.
Товщина шару не повинна перевищувати 2 міліметрів. Починати процедуру рекомендовано з верхнього кута в просторі.