Де застосовується термостійка силіконова гума або техпластина

Июнь 24, 2024

Завдяки ряду експлуатаційних характеристик термостійка силіконова гума використовується в різних сферах діяльності людини. Це еластичний матеріал, який виготовляється на основі високомолекулярних сполук кремнію поєднаного з органічними елементами. Про сфери її використання поговоримо далі. 

Недорого купити в Україні термостійку силіконову гуму можна напряму від виробника на сайті компанії «Укргума»,  де продукція виготовляється згідно з ГОСТом: https://укррезина.com.ua/ua/g88503475-silikonovaya-termostojkaya-rezina. Вироби в інтернет-магазині мають відмінну якість, оскільки виготовляється згідно з вимогами європейських стандартів та мають сертифікати й гарантію.

Термостійка силіконова гума та сфери її використання 

Якщо говорити про сфери застосування матеріалу варто відзначити, що термостійка силіконова гума є універсальною і застосовується в якості ущільнювача, термоштори та компенсатора. 

Найбільш популярною є гума в автомобільній промисловості. Це невід'ємний елемент більшості запчастин автомобілів. Завдяки ізоляційним властивостям матеріалу фахівці давно використовують її для виробництва ущільнювачів компонентів електроніки. 

Варто відзначити її значимість для автоклава. Матеріал може витримувати вплив високою температурою і сприяти герметизації елементів. Саме ця властивість дозволяє застосовувати її для гумування валів.

Незамінною вона є і в харчовій сфері й медицині. 

Термостійка силіконова гума: переваги матеріалу 

До переваг термостійкої силіконової гуми варто віднести антиадгезивні характеристики. Під впливом високої температури матеріал не прилипає до суміжних шарів та матеріалів. Ця перевага дає можливість використовувати його у виробництві конвеєрів, які транспортують клейкі матеріали. До того ж з форм, виготовлених із силіконової гуми можна відливати вироби різного типу.

Варто відзначити і її нетоксичність. Це хімічно інертний матеріал, який не містить у своєму складі шкідливих елементів та неприємного запаху. 

До переваг відносять також стійкість до впливу атмосферними факторами. Навіть під час тривалого перебування під опадами та впливу ультрафіолетовим випромінюванням її поверхня не розтріскується.

Стійкість до впливу кислотами й лугами дає можливість застосовувати матеріал в хімічній сфері, і можливість контактувати із харчовими продуктами, алкогольними та безалкогольними напоями. 

Рассказать о статье