Модульні ємності для води та інших цінних рідин

Октябрь 7, 2022

Модульні ємності для води та інших цінних рідин

Перш ніж купити модульні ємності, потрібно розуміти, які конструктивні особливості та види резервуарів цього типу можуть бути. Стандартна модульна ємність - це споруда розбірної конструкції, що швидко зводиться. Комплектуючі для монтажу резервуара готуються безпосередньо на виробничій ділянці, звідки доставляються транспортом безпосередньо на об'єкт, де планується встановлення споруди.

На відміну від вертикальних зварних резервуарів, модульні ємності в розібраному вигляді простіше перевозити - для транспортування достатньо однієї вантажної машини. Ємності для зберігання води модульного типу простіше і монтувати: вони спираються на найпростіший і недорогий стрічковий фундамент, для підготовки якого немає необхідності використовувати спецтехніку та спецобладнання. Це дозволить заощадити бюджет будівельного проекту.

Модульний резервуар складається з:

• оцинкованого каркаса з гофрованої сталі, що забезпечує довговічність та міцність конструкції;

• дахи (пластиковий або металевий) – як правило, пластиковий дах ставиться на ємність, яка розташована в приміщенні або на вулиці (сезонно експлуатується), а металева – на резервуар підземного типу та вуличний, які експлуатуються цілий рік;

• поліпропіленового вкладиша, який створює герметичну споруду та запобігає контакту з металевими несучими частинами резервуара;

• обв'язки, яка підбирається від виду рідини, що зберігається, сезонності експлуатації, технологічних процесів та особливостей обслуговування (сходи, майданчики, насоси датчиками рівня і температури, система підігріву у вигляді ТЕНів потужністю до 40 кВт).

Призначення модульних ємностей

Основне призначення швидкомонтованих ємностей - накопичення та зберігання питної, технічної, стічної води. Їх широко використовують у системах пожежогасіння на вибухопожежонебезпечних об'єктах. Якщо ваш об'єкт знаходиться далеко від міських пожежних частин, єдине правильне рішення буде створити автономну систему пожежогасіння, під яку потрібно купити пожежні резервуари.

Крім того, у таких ємностях безпечно зберігати харчові рідини (масло, патоку) і навіть рідкі мінеральні добрива КАС (карбамідно-аміачні суміші). Також можна ці ємності купити для розведення риби – дуже перспективний бізнес на сьогодні.

Замовити модульний резервуар в Акваполімер Інжиніринг

Наша компанія спроектує під ваші потреби модульні ємності об'ємом від 20 до 4000 кубів з будь-якою необхідною обв'язкою, наземною чи підземною конструкцією. Також фахівці за лічені дні встановлять резервуар та запустять його у роботу. Надсилайте своє технічне завдання поштою [email protected].

Рассказать о статье