Рейтинг віскі

Май 24, 2020

У світі існують різні рейтинги віскі, засновані як на думках експертів, так і на враженнях рядових покупців. Щоб зрозуміти, який віскі купити для повсякденного вжитку, а який краще приберегти для особливого приводу або подарувати шанованій людині, слід вивчити різні точки зору.

Мы сделаем выкуп алкоголя вашего по самой выгодной цене.

Рейтинг від експертів журналу «Біблія віскі»

Old Pulteney 21 YO - шотландський односолодовий віскі, вироблений на високогір'ї. Харизматичний напій з яскраво вираженою індивідуальністю. Витримка проводиться в бочках з-під бурбона і хересу, що надає віскі особливий шарм і глибину.

George T. Stagg - культовий американський бурбон з Кентуккі, навіть маленький ковток якого подарує Вам справжній вибух смаку, що складається з яскравих кавових. Шоколадних і пряних акордів.

Parker's Heritage Collection Wheated Mash Bill Bourbon 10 YO - ще один бурбон від знаменитого американського бренду. Відрізняється незвичайним, дуже виразним смаком.

Кращий віскі, на думку покупців

William Lawson's - купажірованний шотландський віскі з традиційним смаком і істинно шотландським характером.

Johnnie Walker Black Label - еталонний купаж з 4-х десятків солодових дистилятів, що відрізняється високою якістю і відмінним смаком.

Macallan 12 YO - елітний односолодовий віскі з Шотландії, купити який, тим не менш, можна за цілком прийнятною ціною.

Топ-5 найдорожчих сортів віскі

Macallan 1946 року - пляшка цього віскі коштує близько 460 тисяч доларів, і вартість її буде лише збільшуватися з роками, так що сорт можна сміливо прирівняти до дуже ліквідним вкладенням капіталу.

Glenfiddich Janet Sheed Roberts Reserve розливу 1955 року - в порівнянні з володарем першого місця «срібний» призер здається зовсім недорогим. За пляшку цього напою доведеться викласти лише 94 тисячі доларів.

Macallan 1926 року розливу - хоч і старша за свого конкурента, але варто куди дешевше, «всього» 75 тисяч доларів за одиницю.

Glenfiddich 1937 року - і знову представник «конкуруючої» марки. Цей екземпляр оцінюється майже в 72 тисячі доларів.

Dalmore 62 Highland Malt Scotch Matheson - розбавляє протиборство двох попередніх марок. Одна пляшка цього віскі коштує близько 58 тисяч доларів.

Рассказать о статье