Спальні приміщення котеджу

Ноябрь 25, 2020

Спальні приміщення в сучасному котеджному будівництві зазвичай проектуються у вигляді трьох основних типів. Два з них призначені для пари (подружньої або одностатевої дитячої), а один для одного людини відповідно. Перші два можуть мати площу від 10 до 14 м ?, останній 8 10 м ?. Цілком враховуючи, що навіть члени сім'ї одного кількісного складу можуть мати неоднакову половозрастную структуру, передбачають проекти з різним набором, а також розміщенням спальних приміщень.

Фото голыйх женщин на сайте https://boombo.org/gzh/ в отличном качестве.

У спальних кімнатах повинна бути обладнана не тільки зона для сну, але і місце для зберігання особистих речей і білизни, а також робоче місце. При цьому вільна площа кімнати зазвичай не повинна зменшуватися, так як письмовий стіл, наприклад, мають у своєму розпорядженні зазвичай біля вікна, а дана площа рідко використовується для установки ліжка. Крім того, саме ліжко часто роблять забирається в стіну, що також сприяє звільненню пристойного шматка простору для роботи або гри.

При обладнанні дитячої кімнати слід передбачати найзручніші і найкращі умови для сну, роботи, відпочинку та ігор дитини. Дитячі меблі зазвичай відрізняється від дорослої не тільки своїми габаритами, але і зовнішніми атрибутами. Це і колір і м'якість форм, а також можливість трансформації. Спальні меблі в дитячій повинна по можливості займати якомога менше місця. У зв'язку з цим великий інтерес представляють собою двоярусні ліжка для двох дітей, а також цілі комплекси-трансформери, де ліжко в складеному її вигляді перетворюється в шафу або секретер.

Досить велику проблему представляє собою обладнання спальних приміщень в мансардах котеджів. Похилі площини стелі через конструктивних особливостей даху будівлі часто не дозволяють повністю використовувати всю площу підлоги. Даний недолік можна компенсувати, якщо використовувати спеціальну вбудовану меблі, або під похилими частинами обладнати шафи або комоди.

Рассказать о статье