КРИТЕРІЇ ВИБОРУ КАМІНА

Июнь 3, 2020

Установка каміна допускається не в кожній оселі. Для монтажу його в приватному будинку потрібна наявність димоходу (для деревних камінів) і дотримання вимог пожежної безпеки. У багатоквартирних будинках дозволити собі встановити димовідвод можуть тільки мешканці останніх поверхів з дозволом ряду організацій муніципалітету. Стандартні вимоги для каміна - площа приміщення понад 20 метрів квадратних і висота стель більше трьох метрів.

Изготавливаем Трафареты для декора стен с доставкой на заказ, по очень выгодной цене.

Перш ніж вибирати конфігурацію пристрою, потрібно визначити його основну функцію: дизайнерська або опалювальна. Від цього залежить вибір топки для нього.

Вона може бути з чавуну, стали, працювати на дровах або з використанням газового пальника. Розмір топки залежить від площі кімнати, в якій встановлять камін. Фронтальний доречний для просторої вітальні, а кутовий в спальні або кухні.

При виборі матеріалу фахівці радять звернути увагу на дикий камінь, цегла або їх комбінацію. Бетонний камін можна красиво декорувати, обклавши керамічною плиткою або невеликими камінчиками. Його облаштування відніме багато часу і зусиль.

Довговічний, але важкий чавун добре себе зарекомендував. Він зберігає тепло і поступово віддає його в приміщення. Металевий камін повинен виготовлятися з якісної сталі товстих листів, футерованих шамотом.

Димар - індивідуальне відокремлений інженерний пристрій. При його проектуванні враховується конфігурація топки, розмір порталу, параметри горловини витяжки, перетин і габарити труби, якісний ковпак. Димовідвід може бути зі сталі, цегли або у вигляді сендвіч-панелі.

При монтажі димоходу зверніть увагу на його висоту. Короткий не дасть достатньої тяги для топки, а високий підвищить витрату палива. Металевий камін передбачає круглу форму димовідведення, а цегляний - квадратну.

Якщо господар готовий вкласти в камін велику суму грошей, то зверніть увагу на інноваційні варіанти. У них значно вище ККД згоряння, який підвищений за рахунок модернізації конструкції - чадний газ спалюється вдруге, а сажі залишається менше. Топки для них припускають кілька режимів горіння: економічний і для швидкісного обігріву житла.

Важливо придбати знімний зольник. Він забезпечує зручність чищення каміна, чистоту порталу і простору навколо каміна.

Рассказать о статье