ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН БУДИНКІВ З БЛОКІВ

Июль 8, 2020

Будинок з бетонних блоків - відмінне поєднання оптимальної ціни і високої якості. Головні переваги блочних будівель - довговічність, простота і швидкість зведення, екологічність, висока ступінь тепло- і звукоізоляції, пожежостійкість. Будинки з блоків дуже популярні в сучасному будівництві.

Заказать ландшафтный дизайн в Киеве вы можете у профессионалов по выгодной цене.

Безсумнівно, що при зведенні будинку слід потурбуватися зовнішнім виглядом всієї присадибної території. Вона повинна бути оформлена відповідним чином, не контрастувати з головним будовою, а гармонійно доповнювати його. Тому складати проект ландшафтного дизайну для будинку з блоків повинні досвідчені професіонали.

ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЙНОГО ПРОЕКТУ

Будь-яку проблему можна вирішити своїми силами, без залучення сторонніх фахівців. Але самодіяльний варіант не відрізняється особливою красою і естетичністю. Важливо враховувати, що блокові будинки вимагають особливого рішення ландшафтного дизайну.

Замовивши індивідуальний проект, ви отримаєте:

- Точні креслення з розташуванням всіх необхідних об'єктів.

- Розуміння особливостей території (залягання грунтових вод, освітленість).

- Ефектний ландшафтний дизайн, що радує око.

БЛОКИ В ЛАНДШАФТНОМУ ДИЗАЙНІ

На перший погляд це твердження може здатися дивним, але бетонні блоки годяться не тільки для зведення різних будівель. З них можна спорудити незвичайні садові прикраси, огорожі, столи.

В першу чергу, звичайно ж, блоки повинні бути використані при будівництві будівель господарського призначення. Інакше ділянку буде виглядати надмірно строкато, різнорідно.

Крім того, з бетонних блоків зводяться:

- Лавки на присадибної території.

- Садові столи та осередки для приготування шашликів.

- Сходи (для ділянок, розташованих на схилі).

- Декоративні стіни.

- Огорожі для грядок і клумб.

- Садові конструкції, що несуть декоративну функцію.

ВЛАСТИВОСТІ БЕТОННИХ БЛОКІВ

Блоки відмінно комбінуються з іншими видами матеріалів. Прекрасний тандем може вийти з бетону і дерева (це може бути лава або стіл), бетону і металу, цегли, скла. Подібні конструкції відрізняються особливою ефектністю, мають підкреслено сучасний стиль.

Бетонні блоки універсальні, багатофункціональні. З їх допомогою можна облаштувати практично всі, при цьому варто враховувати, що вартість даного матеріалу невисока, а значить, експерименти не позначаться згубно на гаманці власника.

Бетон невибагливий і здатний витримувати низькі температури, перепади температур. Він пожаростоек, не руйнується від контакту з водою. Тому його можна використовувати в ландшафтному дизайні при облаштуванні камінів і квіткових грядок.

ІНШІ ІДЕЇ ДЕКОРУ

Зрозуміло, з бетонних блоків може бути вибудувана огорожа території. Це підкреслить гармонійність і цілісність образу ділянки. Просто бетонний паркан виглядає нудно й сумно, тому оптимальним рішенням стане комбінований варіант. Бетон і скло, дерево, кування створять ефектну «візитну картку» вашого присадибної ділянки.

З бетонних блоків можна звести декоративні перегородки-стінки, що розмежовують територію на певні зони - робочу, релакс-зону, зону господарських будівель. Блоки знадобляться при зведенні унікальних дизайнерських огорож квіткових клумб. Прекрасно, якщо дизайн основної огорожі та декоративних огорож перегукується. Міні-клумби можна зробити навіть в самих бетонних блоках - досить лише помістити в наявні отвори землю і посадити квіти. Комбінація безлічі маленьких клумб, вміщена на стінку з тих же блоків являє собою ефектну вертикальну клумбу - відмінне рішення для заміського будинку або дачі.

Рассказать о статье