Все що необхідно знати про покрівлі будинків

Октябрь 13, 2020

Зведення будинку досить трудомісткий процес, що вимагає великої майстерності і уваги до кожного етапу. Особливо складним є оформлення даху, адже від її якості залежить майбутнє всієї конструкції. Саме тому необхідно обзавестися деякими знаннями про покрівлі та способах її установки.

Сейчас Армированная лента есть в наличии по очень выгодной цене.

З чого складається покрівельний пиріг

У більшості випадків в його конструкцію входить три найважливіших елементи:

Пароізоляція. Головним завданням даного матеріалу є протидія потраплянню вологи всередину утеплювача. Для цього можуть використовуватися різні матеріали, наприклад поліетиленові і поліпропіленові плівки.

Теплоізолятор. Як зрозуміло з назви, використовується для меншою втрати тепла всередині приміщення. До утеплювача пред'являється велика кількість вимог. Він повинен поєднувати в собі такі якості, як: негорючість, опірність волозі, екологічність.

Гідроізоляція. Протистоїть несприятливих погодних явищ, які можуть нашкодити всій конструкції. Може укладатися в кілька шарів.

При конструюванні всієї системи, необхідно пам'ятати про вентиляцію. Для цих цілей, між шарами прокладаються спеціальні канали, по яких повинен протікати повітря.

види дахів

Завдяки сучасному дизайну, ви ніяк не обмежені у виборі. Існують наступні види дахів:

односхила;

двосхилий;

багатоскатний;

Чотирьохскатна.

Як проводиться монтаж

Якщо ви плануєте проводити покрівельні роботи в Севастополі , то краще звернутися до професіоналів. Справа в тому, що даний процес містить безліч нюансів, які зможе врахувати тільки досвідчений працівник. Варто більш детально ознайомитися з усіма етапами монтажу.

Підготовчі роботи. Створюється проект майбутньої конструкції, що враховує всі особливості. Готуються необхідні матеріали та інструменти.

Установка несе скелета. Каркас - це основа, на яку будуть кріпитися інші шари. Для створення міцної основи можуть застосовуватися дерев'яні бруски або оцинкована сталь.

Монтаж водовідвідної системи. Сучасні дизайнери розробили безліч проектів, які відмінно впишуться в загальний інтер'єр.

Забезпечення захисту від вогню і зараження. Для цих цілей використовуються захисні розчини, які здатні запобігти загорянню, гниття і поразки паразитами.

Ізоляція та утеплення. Допоможуть зберегти комфортний температурний режим усередині приміщення.

Монтаж самої покрівлі. Тут ви самі повинні вирішувати який з існуючих видів підійде саме вам. Варто лише сказати, що найпопулярнішими є такі покриття: профнастил, металочерепиця, м'яка покрівля.

Установка гідроізоляції і захисної мембрани.

Рассказать о статье