Організовуємо домашній сад у себе на балконі

Октябрь 30, 2020

Не дивлячись на те, що ми живемо не в тій кліматичній зоні, де балконний сад міг би протриматися кілька сезонів, його все-одно можна зробити. Хоча б кілька місяців вас буде радувати зелень, квіти і ви завжди зможете підняти келих вина, в ті славні моменти сонячних заходів.

Каркасные стены плюсы и мину вы можее узнать тут на сайте.

Скриня ідей вашого будинку дасть кілька порад про те, як швидко і бюджетно організувати балконний сад.

1. Звільніть балкон від сміття

Як би нам не хотілося вам вірити, але ми впевнені на 100%, що велика частина речей, яку ви просто зберігаєте і поки рука не піднялася викинути, можна сміливо прибрати з балкона. Щоб організувати домашній сад потрібно трохи вільного місця. А старі банки, пляшки, підшивки газет, книги, стільці, на яких ви не сиділи вже кілька років і ще купа всякого мотлоху, зіпсують весь вигляд. Позбавлятися від сміття часом не легко, але це обов'язкова умова, якщо ви хочете розбити кілька клумб прямо у себе в квартирі.

2. Міське середовище вимагає відповідного підходу

Як тільки ви звільнили балкон від сміття, не треба висаджувати фіалки або переносити на балкон всі рослини, які були в будинку. Зараз модно поставити туї, кипариси або карликові чагарники. Маючи засклений балкон, можна подумати про вирощування лимонів або мандаринів. Ці дерева можуть пережити зими з мінімальною плюсовою температурою.

Якщо ви все-таки хочете розбавити свій зелений балкон квітами, то зверніть увагу на петунію, дзвіночки або фуксія. Будьте обережні, так як ці квіти можуть перетягнути на себе всю увагу. Квітів на балконі має бути трохи, щоб він не перетворився з місця для відпочинку в квіткову грядку.

3. Меблі дачного типу

Не треба тягнути на балкон старий стіл і стільці і думати про те, що на кухню ви купите щось нове. Для балконного саду потрібно доглянути правильну меблі. У кожному будівельному магазині є відділ «товари для саду». Саме там можна знайти необхідні дерев'яні складні стільці і маленький столик. Для невеликого балкона цих меблів буде досить. Звичайно, ви завжди можете поставити додатково невеликий стелаж, на якому розмістіть багато невеликих рослин.

Важливо! Якщо хочете міський балконний сад, то не потрібно ростити там помідори і огірки. Створіть собі атмосферу, в якій вам буде комфортно читати книги, просто насолоджуватися видом з вікна або рано вранці поснідати, зустрічаючи світанок. Якщо все-таки не можете жити без огірків і помідорів, то це вже балкон зовсім іншого типу і там не потрібно організовувати місце для відпочинку.

Рассказать о статье