Решетування під сайдинг

Ноябрь 27, 2020

Сайдинг сьогодні є дуже популярним оздоблювальним матеріалом, і все завдяки його відмінним характеристикам.

По-перше, даний матеріал не можна назвати дорогим.

По-друге, сайдинг надає будові закінчений естетичний вигляд і захищає стіни будинку від різних чинників зовнішнього впливу.

На сегодняшний день Официальный дилер керамических блоков компании «МАКСИМА БУД МАРКЕТ» предлагает качественные, экологически чистые керамоблоки для строительства уютных и теплых домов.

І по-третє, здійснювати його монтаж досить просто . Приміром, до дерев'яних стін сайдинг може закріплюватися за допомогою звичайних цвяхів або саморезов (звичайно, тільки у випадку, якщо стіни ідеально рівні і їх теплоізоляція не передбачається). А ось на стіни з бетону даний обробний матеріал монтується тільки на заздалегідь зібрану обрешітку. Як зробити обрешітку під сайдинг, розповість ця стаття.

Дерев'яна обрешітка – самий бюджетний варіант, тому і найпоширеніший. Однак, як відомо, з часом дерево може піддаватися деформації, тому щоб цього не сталося з конструкцією решетування, виготовляти останню слід тільки з висушеної деревини. При цьому в ідеалі довжина дощок повинна бути рівною довжині стін будівлі. Враховуйте це, закуповуючи необхідний матеріал.

Дерев'яна обрешітка під сайдинг

Взагалі ж, для такого решетування, найчастіше вибирають бруси з перетином 30 на 40 або 50 на 60 мм. Хоча найбільш зручним варіантом вважається використання деревини з перерізом 235 на 80.

Що ще важливо знати?

  1. Ширина клітини обрешітки повинна бути вдвічі більше ширини між кріпильними пазами сайдинга.
  2. Монтується решетування на всю площу стіни, включаючи площу навколо вікон, дверей, цоколя і карниза.
  3. Відстань між клітинами зазвичай становить близько 40 см, крок кріплення обрешітки до стіни – 0,5 – 0,7 м.
  4. Відразу ж після встановлення дерев'яної обрешітки, її необхідно в обов'язковому порядку обробити антисептичним засобом.

Крім дерев'яної під сайдинг може встановлюватися і металеві штахети, для виготовлення якої застосовують спеціальні підвіси і профілі, як правило, оцинковані.

Металева решетування під сайдинг

Саме по собі металеве решетування під сайдинг дуже нагадує обрешітку для кріплення гіпсокартону, але в силу того, що навантаження на першу більш високе, його конструкція робиться просто більш міцною і міцною.

Монтаж обрешітки під сайдинг

Що стосується монтажу, то при його здійсненні можна витримувати всі ті ж виміри, що і при встановленні решетування з дерева: профілю кріпляться горизонтально на стіни будинку з кроком в 40-45 см, а між ними з кроком 50 см встановлюються вертикальні перемички.

Звичайно, металеве решетування обійдеться вам дорожче дерев'яного, проте і термін служби його набагато вище.

Рассказать о статье