Як встановити підземний бункер

Январь 17, 2023

Під час воєнних конфліктів чи природних катаклізмів виникають ситуації, коли необхідно негайно пройти в укриття, щоб перечекати небезпеку. Для цього прибирають та обладнують підвали, метро. Але є альтернативний варіант у вигляді індивідуального сховку, який встановлюється біля будинку на ділянці.

Як виглядає сучасний бункер

Надійний прихисток передбачає збереження комфортних умов існування навіть у тяжкі часи. Тому компанії надають змогу купити сучасні підземні споруди на замовлення й обладнати їх під свої потреби. Конструкція бункеру є повністю герметичною, із вбудованою системою вентиляції. За можливості можна приєднати до секції комунікації або об’єднати декілька конструкцій в одну, як конструктор. Це дає змогу розмістити більше людей.

Стіни конструкції виготовлені з міцного металу, не пропускають шум і воду. Заглиблений під землю бункер надійно захищає від ударної хвилі та сильних поривів вітру.

Етапи робіт

Щоб уберегти себе та свою сім’ю від небезпеки, слід заздалегідь потурбуватися про встановлення надійної підземної споруди, яка надійно захистить від природних катаклізмів та військових авіа ударів. Сучасні розробки надають змогу виготовити та змонтувати бункер самостійно чи замовити її у фірмі Paneltim Ukraine. Як відбувається процес будівництва:

  1. Якщо клієнт звернувся до компанії з виготовлення укриттів, з ним обов’язково зв’яжеться менеджер для уточнення даних. Треба визначити розміри приміщення, комплектацію, вигляд зовнішнього виходу та інше.
  2. Майстри фірми виїжджають на місце, роблять заміри, досліджують ґрунт, рівень ґрунтових вод, ймовірність зсувів.
  3. Після розробки макету конструкції чи обрання з уже готових варіантів роблять розмітку на ділянці.
  4. Проводять копання ями з вийманням ґрунту, прокладають комунікації, встановлюють бункер та додатково герметизують його, засипають та перевіряють надійність роботи усіх систем життєзабезпечення.
  5. Обладнання внутрішнього простору під потреби клієнта. Самостійно можна зробити запаси їжі та чистої води, скласти теплі ковдри та одяг.

Процес встановлення бункеру не є тривалим. По готовності надається гарантія на усі види робіт та конструкцію. За потреби укриття можна переобладнати під затишний кінозал, бар, ігрову кімнату тощо.

Вірним рішенням у наш непростий час буде замовити підземну споруду з сучасною комплектацією для захисту рідних та друзів. А її монтуванням займуться професійні майстри.

Рассказать о статье