Послуги спецтехніки на будівництві

Июль 27, 2023

Сучасна будівельна техніка – це велика номенклатура різноманітних моделей техніки, призначеної для швидкого виконання різноманітних будівельних завдань – від вбиття свай до зведення хмарочосів. Найбільш активно спецмашини використовуються при ремонті або прокладанні доріг, вантажоперевезеннях, копанні котлованів та інших земляних роботах, у гірничодобувній промисловості, будівництві житлових, складських та промислових об'єктів.

Своєчасна оренда спецтехніки дозволяє організувати на будмайданчиках якісну та оптимально ефективну будівельну діяльність, яку отримують за рахунок таких технічних засобів спецзастосування:

  • автосамоскиди - транспортування сміття, доставка сипких будматеріалів до об'єкта;
  • гідравлічні молоти - знесення будівель, руйнування залізобетонних конструкцій; демонтаж стін;
  • баштові крани - переміщення вантажів та транспортування їх на висоту;
  • грейдери, бульдозери, екскаватори - копання траншей, вирівнювання ґрунту, підготовка котлованів, розтин асфальту;
  • навантажувачі - розвантаження-навантаження, транспортування та підйом будматеріалів;
  • автовишки - підйом матеріалів, фасадні та оздоблювальні роботи;
  • бетономішалки – виробництво будівельного розчину.

Оренда будівельної техніки дозволяє виконати прогресивну організацію робочого процесу і без великих витрат отримати повністю модернізовану працю на кожному будівельному етапі. Підвищений попит на послуги оренди і ринок, що постійно розширюється, дозволяють взяти на час будь-який вид транспорту від багатофункціональних універсальних агрегатів до вузьконаправлених профільних машин.

Переваги оренди спецтехніки

Оренда будівельної техніки дозволить суттєво прискорити процес будівництва будь-якого об'єкта, забезпечуючи при цьому якість підсумкового результату та комфортні умови для будбригад. Крім того, взяти будівельні машини в оренду доцільно при виконанні короткострокових або позапланових робіт, що дозволить компанії отримати економічний зиск, заощадивши на купівлі нових або навіть б/в агрегатів. Ще не треба витрачатися на ремонт, придбання запчастин, будівництво стоянок та місць зберігання спецтранспорту. Не треба шукати водіїв/операторів і платити їм зарплату.

Якщо коротко, то оренда будівельних машин позбавляє компанію багатомільйонних витрат на дороге обслуговування агрегатів і створення власного автопарку, навіть невеликого.

Рассказать о статье