Інтернет-магазин металу Ambar: продукція

Май 4, 2022

Калібровані круглі стрижні виглядають як звичайні сталеві стрижні. Однак стрижні за ГОСТом мають чистий, гладкий дизайн з великими відмінностями як і форму поверхні. Як такі, вони не вимагають належного транспортування, зберігання та пакування. Чим же калібровані круглі стрижні відрізняються від стандартних круглих стрижнів?

Калібрована сталева продукція - застосування

Виготовляється із спеціальної гарячекатаної сталі методом холодної витяжки. В результаті покращуються механічні, фізичні та пластичні властивості сталі. Властивості матеріалів також покращуються. Калібровані прути, які представлені за посиланням https://ambar.org.ua/kalibrovanyjkr, характеризується чудовою міцністю та пластичністю, точною геометрією та гладкими поверхнями.

Ці переваги каліброваних прутів дозволяють значно знизити витрати металу при обробці. Важливо, що їх можна використовувати для кування на спеціальному устаткуванні. Вони також легко обробляються на високопродуктивних токарних верстатах.

Завдяки вищезгаданим перевагам, прути потрібні в наступних галузях промисловості

  • Будівництво
  • Інжиніринг
  • Конструкція верстатів
  • Транспорт
  • Нафтогазовий сектор.

Вони також необхідні для виробництва автомобілів, гідроциклів і військових мотоциклів. Невеликі будівельні компанії та приватні особи використовують його при будівництві воріт та огорож, а також як важливий компонент арматури.

Важливо, що калібрування усуває більшість основних дефектів поверхні. В результаті різні машини та вироби, виготовлені з каліброваної сировини, мають значний термін служби. Крім того, ріжучі інструменти не мають терміну служби і менш схильні до пошкоджень, так як не утворюють окалини.

Інтернет-магазин металу Ambar пропонує холоднокатані листи з різних сплавів, які мають великий попит у багатьох промислових та будівельних сферах. Листи, представлені за посиланням https://ambar.org.ua/lyst-holodnokatanyj, характеризуються покращеними механічними та фізико-хімічними властивостями, відмінною пластичністю та покращеними геометричними параметрами.

Виробничі властивості сталевих листів

Листи виготовляються шляхом холодної прокатки гарячекатаних листів. Накип на заготівлі руйнується та видаляється перед наступним процесом. Валки постійно змащуються та охолоджуються для формування листів потрібної товщини під високим тиском. Проміжний відпал у спеціальній печі видаляє окалину, що утворилася на пластинах. Це надає пластині гладкої поверхні.

Холоднокатані листи мають товщину 0,5-3,0 мм, розміри 1250 x 2500 мм і мають відмінні міцнісні і пластичні властивості. Також, Ви маєте можливість придбати круг гарячекатний сталевий за посиланням https://ambar.org.ua/garyachekatanyjkr прямо зараз, за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Рассказать о статье