​Унітази Cersanit: як обрати

Май 25, 2022

Якщо ми хочемо прикрасити свій туалет зі смаком і функціонально, нам варто побачити пропозицію бренду Cersanit. Це виробник високоякісної сантехніки на європейському ринку. Головною точкою кожного унітазу є сидіння для унітазу, бажано тверде, яке легко підтримувати в стерильній чистоті. Cersanit пропонує унітази з функціональним характером і чудовим дизайном. Вибір надзвичайно широкий, ми легко знайдемо як класичні моделі, які підходять до традиційних інтер’єрів, так і вироби сучасної форми, які слідують прогресу. У нашому магазині унітази представлені як підвісним, так і стоячим, а це означає, що кожен обов’язково знайде потрібний для свого інтер’єру виріб. Наші клієнти також часто вибирають компактні набори. Cersanit – виробник, який багато років працює на міжнародному ринку, тому добре знає очікування потенційних покупців. Для задоволення клієнтів компанія пропонує унітази різних стилів і форм. Великий вибір товарів на сайті https://ars.ua/ru/santehnika/unitazi/filter-vyrobnyk:Cersanit/ означає, що кожен покупець, скориставшись продукцією нашого магазину, зможе легко облаштувати ванну кімнату своєї мрії.

Унітаз Cersanit: різновиди з особливими властивостями

Спочатку давайте прояснимо, чим відрізняються унітази Selsanit від аналогічних виробів інших компаній. Унітази Selsanit виготовляються з екологічно чистих матеріалів - глазурі та фаянсу. До них відносяться.

  • Компактні та легкі завдяки тонкостінній конструкції.
  • Чудова хімічна стійкість.
  • Тривалий термін служби.

Приваблива ціна споживачам. Унітази Cersanit - це економічні унітази, що поєднують ціну і якість.

Під час розробки продукції компанія Selsanit використовує матеріали, що відповідають строгим гігієнічним стандартам. Завдяки такій якості випалу продукція сантехнічної марки має однорідний, рівний колір та гладку текстуру по всій поверхні.

Унітаз Cersanit: варіанти встановлення

Cersanit виробляє широкий асортимент форм та розмірів, включаючи настінні, підлогові та стаціонарні варіанти. Підлогові унітази Compact Cersanit мають підведення води знизу або збоку, бачок об'ємом 3-6 літрів та практичне сидіння для унітазу з поліпропілену або дюропласту з кришкою.

Настінні унітази Cersanit заощаджують простір та підходять для невеликих приміщень. У настінному виконанні комунікаційний шланг та трубопроводи вбудовуються у стіну, блок або раму, до якої кріпиться чаша. Цей тип полегшує прибирання ванної кімнати та дозволяє встановлювати підлогу з підігрівом. Єдиними недоліками підвісних виробів є їхня висока вартість і складніший монтаж порівняно з підлоговими моделями.

Існує кілька типів унітазів із різними способами змиву.

  • Горизонтальний чи каскадний. Цей тип підходить для міських квартир і характеризується наявністю патрубка збоку, що підводить і відводить. Така конструкція дозволяє воді стікати безпосередньо до зливу, не торкаючись інших частин чаші.
  • Вертикальні чи кругові. При підключенні до підлогового змиву унітази Cersanit з вертикальним змивом забезпечують безшумне користування туалетом та надійний змив, оскільки вода розподіляється по всьому унітазу.

Деякі моделі також мають два режими змиву: "повний змив" та "економічний змив", при якому витрачається менше трьох літрів води. Унітази Cersanit оснащені кришкою, що надійно фіксується над чашею унітазу. Деякі моделі також оснащені підйомним механізмом, який дозволяє безшумно та плавно опускати сидіння. Моделі преміум-класу також оснащені кришкою, яку можна легко зняти та прикріпити одним натисканням кнопки.

Рассказать о статье