Як вибрати якісну дверну фурнітуру?

Апрель 7, 2021

Короткий посібник з вибору міжкімнатних дверний фу рнітури - відгуки фахівців з установки дверей.

Качественная Дверная фурнитура представлена на сайте интернет магазина по выгодной цене.

Будь-який досвідчений установник міжкімнатних дверей зможе відрізнити якісну дверну фурнітуру від дешевого аналога. Але у випадку з нашими покупцями - все складно, так як люди це роблять досить рідко і найчастіше хорошу фурнітуру дуже важко відрізнити від неякісної недосвідченому покупцеві на око.

Ручки, замки, механізми, фіксатори, петлі - які вони повинні бути?

Насамперед зверніть увагу на виробника, давно вже не секрет, що 95% відсотків міжкімнатних дверної фурнітури (і не тільки) продається в Росії, китайського виробництва, зроблена там за ліцензією відомих брендів. Зараз безліч, навіть можна сказати майже всі європейські виробники дверної фурнітури випускають її в Китаї під своїм брендом, так економічно вигідно. Але Китай - Китаю - ворожнеча ...

Європейський бренд виготовлений в Китаї за ліцензією - це не страшно. Такі замовлення виробляються на великих заводах, на новітньому обладнанні та із застосуванням новітніх технологій, така фурнітура досить високої якості. Як правило на таких виробництвах постійно знаходиться людина з фірми, якій належить даний бренд, якому довірено постійно відстежувати якість продукції, що виготовляється. Так, що дверна фурнітура, виготовлена на таких заводах заслуговує довіри.

Але існує і безліч дрібних виробництв зі старим обладнанням, що виробляють фурнітуру з набагато дешевого і неякісного сировини. Такі мінімануфактури виробляють фурнітуру дрібнішими обсягами, під конкретного замовника, завідомо низької якості і за мінімальною ціною. Ось таких виробників і слід побоюватися.

Звичайно ж фурнітуру варто купувати в перевірених місцях, бажано по рекомендації майстрів, або за відгуками людей, які вже їй користуються.

Знайомство з фурнітурою починається з коробки, в яку вона упакована. Візьміть коробку і подивіться, якщо вона якісна з хорошого картону, який не розпадається в руках, то можна дивитися далі. Поліграфія на коробці повинна бути високої якості, з чіткою, що не розпливчастою печаткою.

Дверна ручка:

відкриваємо коробку з ручками і уважно розглядаємо ручку. Ручки для міжкімнатних дверейна заводі відливаються в спеціальних формах. При ретельному розгляді переконайтеся, що на ручці немає характерних задирок від преса, їх наявність відразу говорить про те, що ручка низької якості. Сердечник ручки повинен бути залізним, а не Силумінові. Сілуміновий сердечник крихкий і після тривалого періоду. З якого матеріалу зроблений сердечник стане зрозуміло по вазі ручки, ручки з металевим сердечником досить важкі. Поверніть ручку і перевірте пружину на ручці, вона повинна бути жорстка і туга. Працювати ручка повинна без люфту. Міжкімнатні ручку краще вибирати матову, на матовому тлі найменше видно подряпини в процесі експлуатації.

Дверний механізм:

подивіться механізм і зверніть увагу на язичек. Він повинен мати м'який хід, але в той же час пружина повинна бути досить жорстка. Візьміть ручку і вставте в механізм, перевірте, як він працює, він не повинен клацати і заїдати. У корпусі механізму повинна бути мастило. Механізм краще вибирайте механічний, а не магнітний. У механічного замка ресурс приблизно в два рази більше. Замок краще дивіться з пластиковим язичком, по ресурсу і міцності він такий же, як і металевий, а ось шуму при закриванні двері видає набагато менше. Для замітки: такі замки універсальні, тобто можуть встановлюватися на правих і лівих дверних полотнах, язичек у них повертається (клацати) на дві сторони.

Дверні петлі:

петлі повинні бути без люфту і щоб було видно, що у втулках є масло. Нові петлі відкриваються з невеликим зусиллям. Дверні петлі бажано купувати універсальні, на чотирьох втулках-підшипниках, вони не скриплять і мають хорошу плавність ходу. Для міжкімнатних дверей як правило досить двох петель 70х100 мм.

Ще не маловажний момент ... Запитуйте в торгових точках, де купуєте фурнітуру про гарантії на неї. Якщо фурнітура неякісна, то відповідно ніхто гарантії на неї не дасть. Зазвичай продавці і виробники оригінальної фурнітури дають гарантію 1 рік.

Рассказать о статье