Обережно слизька підлога, або як вибрати краще антиковзаюче покриття

Февраль 17, 2021

Чи не знайти людину, яка хоча б раз в житті не стикався з проблемою слизької підлоги. Питання це вирішуємо. Є кілька способів, щоб облаштувати антиковзаюче покриття для підлоги.

Купить дизель генератор трехфазный вы можете на сайте магазина по выгодной цене не выходя из дома.

Слизькі проблеми не такі страшні, як здається. Склад спеціальних покриттів продуманий таким чином, щоб мінімізувати ковзання і ризик падіння. Антиковзаюче покриття зарекомендувало себе на керамічній плитці, керамограніте, паркеті, в інших окремих випадках.

Мокрий підлогу - причина травм

Ідеально гладка підлога хороший для занять бальними танцями, в житті ж він може зіграти злий жарт. Послизнувшись, недовго і травму отримати. Втім, будь-яке падіння на рівному місці неприємно.

У місцях з підвищеним скупченням народу, великою прохідністю, особливо восени, навесні і взимку на підлогу з взуття потрапляє волога, яка робить покриття ще більш слизьким, травмонебезпечним. Рідина, розтеклася тонким шаром по рівній підлозі, спрацьовує, як мастило, провокує ковзання, падіння з необережності.

Зонами підвищеної уваги є:

приміщення промислового призначення;

господарські, харчові блоки;

сауни, басейни;

відкриті майданчики - склади, тераси, веранди;

вокзали, станції, громадський транспорт.

Для мінімізації ризиків травмування, попередження про небезпеку використовують гумове покриття протиковзке покриття та інші неслизькі матеріали, просочення.

Антиковзні покриття потрібні скрізь, де є небезпека посковзнутися, впасти. Зараз противоскользящие системи - це норма, стандарт для багатьох приміщень, складних конструкцій, таких як пандуси, сходи.

Вони можуть бути не тільки функціональними, але ще красивими, наприклад, покриття від ковзання для сходів стане обробкою ступенів, а пористий килимок біля входу в торговий зал послужить рекламою бренду, якщо на нього нанести логотип або слоган компанії.

Проти ковзання використовують традиційні, сучасні технологічні і альтернативні варіанти. Головне - не розгубитися при виборі.

Лінолеум -Міцний, не потребує догляду

Відомим недоліком лінолеуму є слизька поверхня. Адже захисне покриття не пропускає воду, від чого знижується тертя дотичних поверхонь при ходьбі. Але виробники зуміли вирішити цю проблему, тепер противоскользящий лінолеум є в продажу.

Це міцний, зносостійкий матеріал комерційного призначення. Він розрахований на санітарну обробку дезінфікуючими складами. Часто його можна зустріти в харчоблоках, лабораторіях. Щоб зручніше було проводити прибирання, його настилають з нахлестом на стіни.

Як абразивний наповнювач використовують металеві гранули або кварцовий пісок, корунд. Додаткові компоненти в складі, складні технології виробництва призвели до подорожчання. Але це той випадок, коли на якість і безпеку не треба шкодувати грошей.

Ковролін - доступний і красивий, як килим ...

На килимі-літаку добре літати казковим персонажам. Звичайним людям не подобається, коли килимове покриття совається по підлозі, вислизає з-під ніг. Воно так само, як вода або масляна плівка, зменшує зчеплення з підлогою.

Допоможе спеціальна неслизька підкладка під ковролін. Вона зафіксує покриття, зробить його безпечним. Основа виконана з гуми, латексу або каучуку.

Протиковзке підлогове рулонне покриття ковролін використовується в комерції та в побуті. Особливо він полюбився в готелях, конференц-залах, ресторанах, кінотеатрах. Рулони досягають завширшки 5 метрів, довжина не обмежена. Додатковий плюс - шумопоглинальний ефект.

Наливна підлога - не ковзає, не горить, не пахне

Наливна антиковзаючий підлогу характеризується високою хімічною стійкістю, тому плюсом до основної функції майже не має запаху, стійкий до займання. Діє речовина після нанесення близько двох років.

Склад підходить для приміщень з підвищеною вологістю, де присутній постійний контакт з водою: басейни, сауни, лазні. Застосовується в спортивних, освітніх, медичних установах, на підприємствах громадського харчування, торгівлі, в офісах. Обробляють підлоги будинку на кухні, у ванній, інших приміщеннях. Навіть садові доріжки з слизькій плитки, стануть не такими небезпечними, якщо їх обробити відповідним чином.

Його можна самостійно, але попередньо потрібно підготувати поверхню: знежирити її протерти, просушити.

Наноситься склад по можливості рівномірно кистю, губкою або аплікатором. Полімерне покриття висихає швидко, тому діяти доведеться енергійно. Час просушування, як і нюанси нанесення, визначені інструкцією виробника. Коли склад затвердіє, висохне, поверхню миють простий, але не гарячою водою для нейтралізації залишилися хімічних речовин.

Не можна наносити склад на холоді - він може повести себе не так, як треба: скривиться або облізе. Мінімальна температура в приміщенні повинна бути не нижче +10 про С.С обережністю застосовують рідкі розчини на підлогах з підігрівом, в тих місцях, які свідомо будуть перебувати під прямими променями сонця.

Після обробки може злегка змінитися початковий колір поверхні. Щоб не ризикувати і уникнути неприємних сюрпризів, протестуйте склад на невеликому зразку або такій ділянці, який буде прихований від огляду. Упевнившись, що все зроблено правильно, потрібний ефект отримано, можна приступати до повної обробці підлоги.

Рассказать о статье