Для чого використовують СИП-панелі в будівництві

Декабрь 1, 2020

Вибираючи між великогабаритною квартирою і власним приватним будинком, все більше людей зупиняють свій вибір на будинку. Але не завжди хочеться починати тривалий процес будівництва, який займає чимало часу зі зведенням фундаменту, і вимагає залучення важкої спеціалізованої техніки та дорогих матеріалів. Зараз же будівельна індустрія зробила великий ривок вперед і застосовуються інноваційні технології.

Хочеться швидше заселитися і отримувати задоволення під час затишних вечорів за чашкою чаю у власному новому будинку? Це цілком реально. Удосконалення будівельної індустрії і технологій дає можливість застосовувати для будівництва нові матеріали, серед яких популярні і затребувані СИП-панелі.

В настоящее время компания ЭкоЕвроДом предлагает заказать прямо здесь высококачественные домокомплекты из СИП панелей по цене производителя.

Для чого використовують СИП-панелі в будівництві?

Структурно-ізольовані панелі - сучасний будівельний матеріал, який активно застосовується в будівництві будинків в Європі, Америці та інших розвинених державах. За конструкцією зовні СИП-панелі схожі на монолітні плити. Сучасні СИП-панелі стійкі до навантажень завдяки застосуванню «сендвіч» -технології - панелі по черзі складаються один на одного, в результаті і утворюється СИП-панель.

Класичні структурно-ізольовані панелі виготовляються за єдиною методикою - між двома OSB-3 плитами укладається пенополистерол, який закріплюється за допомогою поліуретанового клею. Після цього готовий сендвіч фіксують під прес. Незважаючи на просту конструкцію, СИП-панель не має аналогів по одержуваних корисним характеристикам.

Переваги використання СІП-панелей в будівництві будинків

Будівництво каркасних будинків з структурно-ізольованих панелей має чимало переваг. Будинки, зведені за такою технологією, є:

екологічними

енергоефективними

Стійкими до негативного впливу навколишнього середовища

Вогнетривкі.

При будівництві будинку, важливе значення має чистота і екологічність застосовуваних будівельних матеріалів. Варто відзначити, що в складі панелей - виключно природні матеріали, які є абсолютно нешкідливими для людей, також рослинності і ґрунту. Присутній в складі СІП-панелі пінополістирол, служить прекрасним теплоізолятором і гарантує високу енергоефективність будинків.

Конструкція елементів досить легка, тому при будівництві будинку з таких плит не потрібне залучення професійних будівельників та спеціалізованої техніки.

Рассказать о статье