Створіть функціональність із жалюзі

Октябрь 27, 2022

Ілюзійні жалюзі

Створіть функціональність та родзинку в будь-якому будинку за допомогою якісно зроблених ілюзорних жалюзі. Ці стильні жалюзі виготовлені з комбінації прозорих та непрозорих тканин, які дозволяють денному світлу проникати у простір, забезпечуючи огляд зовні. Однак одним поворотом чарівної палички шари поєднуються, забезпечуючи повну конфіденційність. Ви можете замовити жалюзі в Житомирі на https://proem.in.ua/zhalyuzi-zhitomir за самою вигідною та недорогою ціною. Ця універсальність робить їх чудовим вибором для кімнат на першому поверсі, де ви можете працювати або розважатися протягом дня, а ввечері відпочивати. Вони гарно виглядають на дверях патіо, але особливо добре підходять для двостулкових дверей.

Вертикальні жалюзі

Популярні у всьому світі вертикальні жалюзі – класичний вибір. Довгі гладкі ламелі з великим успіхом використовуються як у будинках, так і в офісах, де першорядне значення має гнучкість керування освітленням. Крім ефектного вигляду у цих жалюзі є і їхня функціональність. Розташування і рухливість ламелей, іноді званих жалюзі, забезпечують покупцям чудові рівні управління світлом, від насичення світла через різні рівні фільтрації світла до повного затемнення. Крім вікон, вертикальні жалюзі також є винятковим варіантом для дверей патіо - просто переконайтеся, що в кінці дверей патіо достатньо місця, щоб жалюзі можна було обережно скласти!

Найкращі приміщення для вертикальних жалюзі – кухні, вітальні та їдальня.

Панельні жалюзі

Панельні жалюзі ідеально підходять для додавання відчуття сучасного дизайну або японського стилю у ваш простір. Вони схожі на вертикальні жалюзі, але планки набагато ширші, створюючи сучасніший дизайн. Крім виняткового оздоблення вікон, панельні жалюзі можна легко використовувати і в багатофункціональних приміщеннях! Однак, на відміну від вертикальних жалюзі, панельні жалюзі не можуть обертатися вздовж вертикальної осі. Вони доступні в різних кольорах і ідеально підходять для широкого спектру популярних тенденцій дизайну інтер'єру, що підходять не тільки для вікон, а й для розсувних та двостулкових дверей!

Кращі приміщення для панельних жалюзі – вітальні з двостулковими або патіо-дверями та столові.

Рассказать о статье